LAJMI I FUNDIT:

Filloi loja më e madhe në vend

Filloi loja më e madhe në vend

Vëmendje për të gjithë konsumatorët!

Loja më e madhe në vend ka filluar në Interex. Fito banesë në det, 2 vetura Citroen C3, 3 vespa, 2 trotineta dhe 165 shpërblime kesh: 100€, 200€, 500€,1000€.

Lojë kjo e cila është shumë lehtë për t’u bërë pjesë e saj ,mjafton që të vizitoni pikat e Interexit dhe të bleni artikuj nga brendet pjesëmarrëse ju automatikisht bëheni njëri nga personat që mund të fitojnë.

Interex, extra zbritje, extra shpërblime!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Eurokoha
Tregoi se konsumon vetëm produkte vendore, Korporata “Rugove” i dhuron qytetarit pako me ujë dhe djathë

Tregoi se konsumon vetëm produkte vendore, Korporata “Rugove” i dhuron qytetarit pako me ujë dhe djathë

Prodhime Vendore
Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ipko
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

Ekonomi
Kalo në kategori