0Shares

Portieri i Manchester United, David De Gea, beson se Djajtë e Kuq janë në avantazh pasi Real Madridi nuk e ka në portë kapitenin Iker Casillas.

“Secilën herë që Iker Casillas nuk është aty, është një mungesë e madhe për Realin”.

“Kjo është një humbje e madhe pasi ai është kapiten i Real Madridit dhe Spanjës. Por Reali ka dy portierë të tjerë të cilët mund ë luajnë po aq mirë sa Casillas”, ka thënë De Gea. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)