LAJMI I FUNDIT:
Laura Sekiraqa

Laura Sekiraqa

25 Artikuj

Njihuni me Mirlind Morinën – modelin shqiptar që asistoi yjet botërore në “Met Gala 2022”

Njihuni me Mirlind Morinën – modelin shqiptar që asistoi yjet botërore në “Met Gala 2022”

Laura Sekiraqa
Si të vishemi në punë, ngjyrat e përshtatshme për tonet e ndryshme të trupit – këto e shumë të tjera i mësojmë me disa këshilla nga Kiwi Prishtina

Si të vishemi në punë, ngjyrat e përshtatshme për tonet e ndryshme të trupit – këto e shumë të tjera i mësojmë me disa këshilla nga Kiwi Prishtina

Laura Sekiraqa
Kush është Anetta Berisha, 20 vjeçarja që po mahnit në botë me bukurinë e saj?

Kush është Anetta Berisha, 20 vjeçarja që po mahnit në botë me bukurinë e saj?

Laura Sekiraqa
Transformimet më mahnitëse të flokëve të vajzave të famshme gjatë vitit 2021

Transformimet më mahnitëse të flokëve të vajzave të famshme gjatë vitit 2021

Laura Sekiraqa
Nga vaksinat dhe modifikimi i gjeneve te trajtimi i malaries – inovacionet më të rëndësishme mjekësore gjatë vitit 2021

Nga vaksinat dhe modifikimi i gjeneve te trajtimi i malaries – inovacionet më të rëndësishme mjekësore gjatë vitit 2021

Laura Sekiraqa
Dita më me fat e vitit 2022 për karrierën tuaj, sipas shenjës suaj të horoskopit

Dita më me fat e vitit 2022 për karrierën tuaj, sipas shenjës suaj të horoskopit

Laura Sekiraqa
21 personazhet e famshëm të veshur më mirë gjatë vitit 2021

21 personazhet e famshëm të veshur më mirë gjatë vitit 2021

Laura Sekiraqa
Vala Pupovci: Mos e filloni vitin e ri me dieta që japin efekte të shpejta por të shkurtra, fokusohuni te ushqimi i shëndetshëm

Vala Pupovci: Mos e filloni vitin e ri me dieta që japin efekte të shpejta por të shkurtra, fokusohuni te ushqimi i shëndetshëm

Laura Sekiraqa
Arkitektja Rina Rama: Për mua arkitektura është mënyra se si ne jetojmë, veten do ta karakterizoja me stil bashkëkohor dhe minimalist

Arkitektja Rina Rama: Për mua arkitektura është mënyra se si ne jetojmë, veten do ta karakterizoja me stil bashkëkohor dhe minimalist

Laura Sekiraqa
10 fustanet më të përfolura të vitit 2021

10 fustanet më të përfolura të vitit 2021

Laura Sekiraqa
Astrologia Laura Bilalli – Lorofili tregon se çfarë e pret secilën shenjë të horoskopit në vitin 2022

Astrologia Laura Bilalli – Lorofili tregon se çfarë e pret secilën shenjë të horoskopit në vitin 2022

Laura Sekiraqa
Infektologu Izet Sadiku: Sipas të gjitha parametrave, viti 2022 duket të jetë viti kur do të futet në kontroll pandemia

Infektologu Izet Sadiku: Sipas të gjitha parametrave, viti 2022 duket të jetë viti kur do të futet në kontroll pandemia

Laura Sekiraqa
Njihuni me Fabjola Elezajn – modelja nga Shqipëria që synon të sfilojë në pasarelat ndërkombëtare gjatë vitit 2022

Njihuni me Fabjola Elezajn – modelja nga Shqipëria që synon të sfilojë në pasarelat ndërkombëtare gjatë vitit 2022

Laura Sekiraqa
“Fillo ta shpëtosh botën duke shpëtuar një jetë” – ekspertët mjekësorë flasin rreth muajit të ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit

“Fillo ta shpëtosh botën duke shpëtuar një jetë” – ekspertët mjekësorë flasin rreth muajit të ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit

Laura Sekiraqa
Muaji i ndërgjegjësimit për kancerin te fëmijët, doktoresha Grajçevci-Uka tregon llojet më të shpeshta, format e trajtimit dhe jep disa këshilla për prindërit

Muaji i ndërgjegjësimit për kancerin te fëmijët, doktoresha Grajçevci-Uka tregon llojet më të shpeshta, format e trajtimit dhe jep disa këshilla për prindërit

Laura Sekiraqa
Grimerja Dafina Neziri tregon cilat do të jenë trendet e vitit 2021

Grimerja Dafina Neziri tregon cilat do të jenë trendet e vitit 2021

Laura Sekiraqa
Ilir Llonçari: Arkitektura është materializim i jetës, sfidë e këtij profesioni është lirimi i njerëzve nga paragjykimi

Ilir Llonçari: Arkitektura është materializim i jetës, sfidë e këtij profesioni është lirimi i njerëzve nga paragjykimi

Laura Sekiraqa
Njihuni me Aida Sopin – ndërmarrësja e parë femër në industrinë e marketingut digjital në Kosovë

Njihuni me Aida Sopin – ndërmarrësja e parë femër në industrinë e marketingut digjital në Kosovë

Laura Sekiraqa
Astrologia Laura Bilalli tregon pesë shenjat më me fat për vitin 2021 dhe interesimin e shqiptarëve për astrologji

Astrologia Laura Bilalli tregon pesë shenjat më me fat për vitin 2021 dhe interesimin e shqiptarëve për astrologji

Laura Sekiraqa
Leonard Mark Nikaci: Fitnesi nuk duhet të jetë zgjedhje, por nevojë esenciale

Leonard Mark Nikaci: Fitnesi nuk duhet të jetë zgjedhje, por nevojë esenciale

Laura Sekiraqa
Blerina Kllokoqi Rugova: Për koleksionin tim të parë u inspirova nga kristalet e Presidentit Ibrahim Rugova

Blerina Kllokoqi Rugova: Për koleksionin tim të parë u inspirova nga kristalet e Presidentit Ibrahim Rugova

Laura Sekiraqa
“Botanical Gardens” – Koleksioni i radhës nga disenjatori Arian Krasniqi

“Botanical Gardens” – Koleksioni i radhës nga disenjatori Arian Krasniqi

Laura Sekiraqa
Si të realizoni një grim veror

Si të realizoni një grim veror

Laura Sekiraqa
Maska për kujdesin ndaj lëkurës, të lehta për t’u përgatitur në kushte shtëpie

Maska për kujdesin ndaj lëkurës, të lehta për t’u përgatitur në kushte shtëpie

Laura Sekiraqa