LAJMI I FUNDIT:
Auto Mita

Auto Mita

40 Artikuj

Nissan X-Trail, hibridi më i avancuar në treg

Nissan X-Trail, hibridi më i avancuar në treg

Auto Mita
Matematikë e thjeshtë, Nissan X-Trail i ri “00” – Auto Mita

Matematikë e thjeshtë, Nissan X-Trail i ri “00” – Auto Mita

Auto Mita
Kerr Renault Captur i ri “00”, plus mundësi udhëtimi në Evropë veç me Auto Mita

Kerr Renault Captur i ri “00”, plus mundësi udhëtimi në Evropë veç me Auto Mita

Auto Mita
E len kerrin e vogël, e merr kerrin e madh “00” dhe i’a mësyn rrugëve të gjata – Auto Mita

E len kerrin e vogël, e merr kerrin e madh “00” dhe i’a mësyn rrugëve të gjata – Auto Mita

Auto Mita
Ndrroje kerrin e vogël me Dacia Duster të ri për rrugë të gjata – Auto Mita

Ndrroje kerrin e vogël me Dacia Duster të ri për rrugë të gjata – Auto Mita

Auto Mita
Qysh bohet kerri i vogël, kerr i ri!

Qysh bohet kerri i vogël, kerr i ri!

Auto Mita
Oferta që t’bon me kerr t’ri për pranverë

Oferta që t’bon me kerr t’ri për pranverë

Auto Mita
Ofertat e Auto Mita t’bojnë me kerr t’ri –  filluar nga 179 euro në muaj

Ofertat e Auto Mita t’bojnë me kerr t’ri – filluar nga 179 euro në muaj

Auto Mita
Dorëzohen çelësat e 100 veturave Renault Austral – oferta nga 36,900 në vetëm 33,900 euro

Dorëzohen çelësat e 100 veturave Renault Austral – oferta nga 36,900 në vetëm 33,900 euro

Auto Mita
Përfito nga oferta madhështore dhe bëje tëndin Nissan X-Trail E-Power!

Përfito nga oferta madhështore dhe bëje tëndin Nissan X-Trail E-Power!

Auto Mita
 Subvencion 10,000€ dhe rimbushje e veturës falas – Oferta e Auto Mita dhe ProCredit Bank

 Subvencion 10,000€ dhe rimbushje e veturës falas – Oferta e Auto Mita dhe ProCredit Bank

Auto Mita
SUV-i më modern tani me çmim promocional në Auto Mita

SUV-i më modern tani me çmim promocional në Auto Mita

Auto Mita
Zyrtare: Dacia Sandero Stepway vetura më e shitur në Kosovë

Zyrtare: Dacia Sandero Stepway vetura më e shitur në Kosovë

Auto Mita
Vazhdon dominimi i Renault Clio në Kosovë

Vazhdon dominimi i Renault Clio në Kosovë

Auto Mita
Auto Mita sjell dhuratën e fundvitit – Renault Austral automatik me ZBRITJE dhe goma dimri falas

Auto Mita sjell dhuratën e fundvitit – Renault Austral automatik me ZBRITJE dhe goma dimri falas

Auto Mita
Dhuratë për fundvit: Renault Captur Automatik me Super Zbritje dhe Goma Dimri Falas!

Dhuratë për fundvit: Renault Captur Automatik me Super Zbritje dhe Goma Dimri Falas!

Auto Mita
Kape ofertën e fundvitit në Auto Mita – blej veturë me zbritje dhe merr goma dimri falas

Kape ofertën e fundvitit në Auto Mita – blej veturë me zbritje dhe merr goma dimri falas

Auto Mita
Vetëm edhe tre ditë kanë mbetur nga oferta e Auto Mita – makina e re të vjen me servis falas gjithë jetën

Vetëm edhe tre ditë kanë mbetur nga oferta e Auto Mita – makina e re të vjen me servis falas gjithë jetën

Auto Mita
Auto Mita rikthen ofertën pas kërkesave të panumërta – servisi gratis gjithë jetën, përfito sepse zgjatë vetëm një javë

Auto Mita rikthen ofertën pas kërkesave të panumërta – servisi gratis gjithë jetën, përfito sepse zgjatë vetëm një javë

Auto Mita
Renault Austral E-tech bën mrekullinë – Prishtinë në Ferizaj me vetëm 0.71 litra

Renault Austral E-tech bën mrekullinë – Prishtinë në Ferizaj me vetëm 0.71 litra

Auto Mita
Shqipëria mirëpret Auto Mita, distributorin zyrtar për Renault, Dacia dhe Nissan

Shqipëria mirëpret Auto Mita, distributorin zyrtar për Renault, Dacia dhe Nissan

Auto Mita
Artan Thaçi vazhdon traditën e Cimës – Renault zgjedhja e tyre

Artan Thaçi vazhdon traditën e Cimës – Renault zgjedhja e tyre

Auto Mita
35% e shumës të paguhet në fund – zbuloni ofertën e re nga Auto Mita dhe BKT

35% e shumës të paguhet në fund – zbuloni ofertën e re nga Auto Mita dhe BKT

Auto Mita
Bëhu me veture të re e paguaj këstin 35% më të ulët!

Bëhu me veture të re e paguaj këstin 35% më të ulët!

Auto Mita