LAJMI I FUNDIT:

Kerr Renault Captur i ri “00”, plus mundësi udhëtimi në Evropë veç me Auto Mita

Kerr Renault Captur i ri “00”, plus mundësi udhëtimi në Evropë veç me Auto Mita

Për shumë prej nesh, sa kemi qenë në shkollë matematika gjithmonë na është dukur shumë e vështirë për t’u kuptuar. Kjo derisa Auto Mita na prezantoi një fromulë matematikore shumë të thjeshtë!

Për të gjithë dashamirët e makinave që duan të zëvendësojnë më shpesh veturat e tyre të vogla, me vetura krejtësisht të reja e të mrekullueshme, Auto Mita vjen me një formulë matematikore shumë të thjesht për ju.

Me një kalkulim të thjeshtë ju mund ta posedoni veturën Renault Captur “00” sa hap e mbyllë sytë!

Si ndodhë e gjithë kjo?

Auto Mita e merr veturën tuaj, e vlerëson disa mijë euro, ndërsa ju i’a shtoni pjesën tjetër të mbetur cash ose me kredi, e kerri juaj i vogël bëhet krejtësisht kerr i ri!

Nëse vetura juaj e vjetër vlen deri në 9,000€, ju mund ta bleni të renë duke paguar për 84 muaj vetëm 248€ në muaj!

Me këtë super ofertë për veturë të re, Auto Mita dhuron gjithashtu edhe 3 udhëtime në Evropë. Ndërkaq, fituesit e tyre do të përzgjidhen në mënyrë të rastësishme nga Auto Mita.

Hajt kallxom tash, kush t’përcjellë e t’pret ma mirë se Auto Mita?!

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Për tu bërë pjesë e kësaj super oferte dhe mundësie udhëtimi në Evropë, kontaktoni për më shumë informacione në: 

Facebook: Auto Mita

Instagram: auto.mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: info@automita.com

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin - Rana e Hedhun, ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin - Rana e Hedhun, ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Kompania Turistike Shpejtimi
Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Ekonomi
Vend i bujqësisë, por Kosova importon sasi të konsiderueshme të pemëve dhe perimeve

Vend i bujqësisë, por Kosova importon sasi të konsiderueshme të pemëve dhe perimeve

Ekonomi
Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub Kosovo
Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

AlbaSky
Nga 24 qershori shtohen linjat e fluturimeve Kosovë-Zvicër dhe anasjelltas, pritet ulje e çmimeve

Nga 24 qershori shtohen linjat e fluturimeve Kosovë-Zvicër dhe anasjelltas, pritet ulje e çmimeve

Ekonomi
Kalo në kategori