LAJMI I FUNDIT:
Auto Mita

Auto Mita

43 Artikuj

Artan Thaçi vazhdon traditën e Cimës – Renault zgjedhja e tyre

Artan Thaçi vazhdon traditën e Cimës – Renault zgjedhja e tyre

Auto Mita
35% e shumës të paguhet në fund – zbuloni ofertën e re nga Auto Mita dhe BKT

35% e shumës të paguhet në fund – zbuloni ofertën e re nga Auto Mita dhe BKT

Auto Mita
Bëhu me veture të re e paguaj këstin 35% më të ulët!

Bëhu me veture të re e paguaj këstin 35% më të ulët!

Auto Mita
Renault Austral – ndër veturat më të shitura në Kosovë

Renault Austral – ndër veturat më të shitura në Kosovë

Auto Mita
Auto Mita ju sjell super ofertë për Renault Austral – Hybridi më ekonomik, ekologjik dhe efikas!

Auto Mita ju sjell super ofertë për Renault Austral – Hybridi më ekonomik, ekologjik dhe efikas!

Auto Mita
MEGA OFERTË nga Auto Mita – bëje tënden këtë super veturë

MEGA OFERTË nga Auto Mita – bëje tënden këtë super veturë

Auto Mita
Renault Austral – hybridi më efikas, ekonomik dhe ekologjik!

Renault Austral – hybridi më efikas, ekonomik dhe ekologjik!

Auto Mita
Mos e le me të ikë – shfrytëzo ofertat në Auto Mita

Mos e le me të ikë – shfrytëzo ofertat në Auto Mita

Auto Mita
Testo Renault Austral – makina me çmimin “AUTOBEST 2023”!

Testo Renault Austral – makina me çmimin “AUTOBEST 2023”!

Auto Mita
Oferta e parezistueshme e gushtit në Auto Mita – bëjeni tuajën Dacia Logan Automatic

Oferta e parezistueshme e gushtit në Auto Mita – bëjeni tuajën Dacia Logan Automatic

Auto Mita
Ku ka më mire se me e kalu verën me Renault Captur – për vetëm 314 euro!

Ku ka më mire se me e kalu verën me Renault Captur – për vetëm 314 euro!

Auto Mita
Nisni sezonin e verës me një ofertë të pabesueshme nga Auto Mita, ku mund të jeni një nga 10 fituesit me fat që merr dhuratë 500 euro!

Nisni sezonin e verës me një ofertë të pabesueshme nga Auto Mita, ku mund të jeni një nga 10 fituesit me fat që merr dhuratë 500 euro!

Auto Mita
Zyrtare: Kjo është vetura më e shitur në Kosovë në gjysmën e parë të këtij viti!

Zyrtare: Kjo është vetura më e shitur në Kosovë në gjysmën e parë të këtij viti!

Auto Mita
Vetëm tre muaj nga lansimi, Renault Austral me rekord dorëzimesh

Vetëm tre muaj nga lansimi, Renault Austral me rekord dorëzimesh

Auto Mita
Oferta Speciale në Auto Mita – Dacia STEPWAY kalon pritshmëritë me shitje

Oferta Speciale në Auto Mita – Dacia STEPWAY kalon pritshmëritë me shitje

Auto Mita
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Zbritje speciale! Renault Austral prej 37,990€ në 35,990€ apo vetëm 399€/muaj

Zbritje speciale! Renault Austral prej 37,990€ në 35,990€ apo vetëm 399€/muaj

Auto Mita
Paguaj 213 euro në muaj dhe bëje tënden makinën Dacia STEPWAY

Paguaj 213 euro në muaj dhe bëje tënden makinën Dacia STEPWAY

Auto Mita
Qysh bohet kerri i vogël, kerr Dacia Duster i ri?

Qysh bohet kerri i vogël, kerr Dacia Duster i ri?

Auto Mita


mob5