LAJMI I FUNDIT:

35% e shumës të paguhet në fund – zbuloni ofertën e re nga Auto Mita dhe BKT

35% e shumës të paguhet në fund – zbuloni ofertën e re nga Auto Mita dhe BKT

Auto Mita, në bashkëpunim me Bankën Kombëtare Tregtare (BKT), është duke e vazhduar ofertën inovative financiare për blerjen e veturës tuaj të re. Kjo ofertë u mundëson të bleni veturën tuaj të re nga markat Renault, Nissan dhe Dacia duke paguar një normë kredie 35% më të ulët për një afat 6-vjeçar. 

Një ofertë financiare si kjo s’bën të ju ikë – kjo sepse ju keni opsionin të paguani 35% të shumës së makinës në fund të këstit pas 6 vitesh, çka ndikon në uljen e këstit të kredisë dhe e bënë të përshtatshme për buxhetin tuaj. 

Norma nominale e interesit për këtë ofertë është 5.99%, dhe norma efektive e interesit është 6.34%. Kësti llogaritet me 20% të shumës së pjesëmarrjes së klientit dhe 35% të pagesës përfundimtare pas 6 vitesh.   

Kjo ofertë financiare nga Auto Mita dhe BKT është një mundësi e jashtëzakonshme për ata që janë në kërkim të një veture të re.  

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Oferta përfshinë një sërë avantazhesh si: 

-Pagesa të ulëta mujore  

-Opsion për të lënë deri në 35% të shumës së makinës në fund të këstit pas 6 viteve. 

-Normat konkurruese të interesit  

-Kushtet fleksibile të financimit  

– Sigurimi Kasko 1 vit gratis!  

Mos e le mundësinë me të ikë – blej veturën tënde të re në Auto Mita! 

Për më shumë informacione kontaktoni në: 

Facebook: Auto Mita 

Nr.tel: 045 500 588 

E-mail: info@automita.com 

Në trend Ekonomi

Më shumë
Makineria i preu krahun, minatori e fajëson “Trepçën”, drejtori thotë se u lëndua qëllimisht dhe e largon nga puna

Makineria i preu krahun, minatori e fajëson “Trepçën”, drejtori thotë se u lëndua qëllimisht dhe e largon nga puna

Ekonomi
ATK në aksion, bizneset kontrollohen për kuponë fiskalë dhe regjistrim të punëtorëve

ATK në aksion, bizneset kontrollohen për kuponë fiskalë dhe regjistrim të punëtorëve

Ekonomi
Bllokohen 26 ton mish të shkrirë nga Brazili që vinte në Kosovë

Bllokohen 26 ton mish të shkrirë nga Brazili që vinte në Kosovë

Ekonomi
UBT – lider i arsimit privat në Kosovë dhe rajon për nga renditja në Webometrics

UBT – lider i arsimit privat në Kosovë dhe rajon për nga renditja në Webometrics

UBT
Ephesus Travel Kosova me oferta speciale për Selectum Hotels

Ephesus Travel Kosova me oferta speciale për Selectum Hotels

Ephesus Travel Kosova Agency
Perffetën n’çantë, e çantën n’piknik

Perffetën n’çantë, e çantën n’piknik

Perfetta Pashteta
Kalo në kategori