LAJMI I FUNDIT:

Përfito nga oferta madhështore dhe bëje tëndin Nissan X-Trail E-Power!

Përfito nga oferta madhështore dhe bëje tëndin Nissan X-Trail E-Power!

Auto Mita sjell një mundësi të mrekullueshme për të poseduar Nissan X-Trail e-Power me një çmim prej 49,900€ të zbritur nga çmimi fillestar 55,900€. 

Kjo makinë  është e pajisur me një motor Full Hybrid 204HP ePower dhe ndërrues automatik, duke ju sjellë një përvojë udhëtimi të pazakonshme. 

 

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Me një pamje tërheqëse dhe sportive nga fellnet alumini 19″, X-Trail e-Power shquhet edhe për teknologjinë e tij moderne. Ekran Head-up 10.8″, navigacioni 12.3″, dhe tabela digjitale 12.3″ ofrojnë një eksperiencë si asnjë tjetër.

Për komoditetin tuaj, kjo makinë është e pajisur me mbushje të telefonit pa kabllo, hapje të bagazhit elektrike dhe ulëse të përshtatshme nga lëkura. Siguria është garantuar me kamerën 360°, sensorët parkimi, sistem frenimi emergjent, dhe tempomat adaptiv. 

Mos humbni rastin për të përfituar nga kjo ofertë dhe për të përjetuar mrekullinë e Nissan X-Trail e-Power në çdo udhëtim! 

Për më shumë informacione kontaktoni në:   

Facebook: Auto Mita   

Nr.tel: 045 500 588   

E-mail: info@automita.com