LAJMI I FUNDIT:

Kape ofertën e fundvitit në Auto Mita – blej veturë me zbritje dhe merr goma dimri falas

Kape ofertën e fundvitit në Auto Mita – blej veturë me zbritje dhe merr goma dimri falas

Auto Mita është këtu për të bërë festat më të bukura për njerëzit që duan të blejnë makinë të re. Nëse blini një makinë të re, Auto Mita ju jep zbritje të madhe dhe goma të reja dimri falas!

Tani, makinat e reja janë më të lira dhe më të mira se kurrë. Dhe s’është vetëm çmimi që është i mirë. Këto makina të reja vijnë edhe me goma falas për dimër.

Kjo është koha e duhur për të blerë një makinë të re dhe për të përfituar nga çmimi promocional në Auto Mita.

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Krahas Diacia, Renault edhe modele të tjera janë në ofertë dhe ju mund të zgjedhni veturën tuaj të preferuar.

Por mos harroni, kjo ofertë nuk do të jetë gjithmonë këtu, prandaj duhet të nxitoni!

Për më shumë informacione kontaktoni në:  

Facebook: Auto Mita  

Nr.tel: 045 500 588  

E-mail: info@automita.com 

Në trend Ekonomi

Më shumë
Mendoni të bleni një veturë të përdorur? Ja si të shmangni çdo rrezik me një kontroll të thjeshtë për herë të parë në Kosovë!

Mendoni të bleni një veturë të përdorur? Ja si të shmangni çdo rrezik me një kontroll të thjeshtë për herë të parë në Kosovë!

Euro Auto Ekspertizë - Dynomark
Implantimi i lenteve Premium me shumë fokuse: Zgjidhja për pamje të qartë në disa distanca

Implantimi i lenteve Premium me shumë fokuse: Zgjidhja për pamje të qartë në disa distanca

Kubati
Kënaquni me produktet polake BezGluten: Partneri juaj i besuar për të jetuar pa gluten

Kënaquni me produktet polake BezGluten: Partneri juaj i besuar për të jetuar pa gluten

Kosmonte Foods
Çfarë po pret? Nxito, bëhu pjesë e lojës për të fituar veturë Kia Stonic 00 nga Emona Center!

Çfarë po pret? Nxito, bëhu pjesë e lojës për të fituar veturë Kia Stonic 00 nga Emona Center!

Emona Center
A dëshironi të dini ku ka vende të lira të punës?

A dëshironi të dini ku ka vende të lira të punës?

Telegrafi Jobs
Central Park sjell

Central Park sjell "Botën Tënde të Aventurave" edhe këtë vikend!

Central Park
Kalo në kategori