LAJMI I FUNDIT:

Dorëzohen çelësat e 100 veturave Renault Austral – oferta nga 36,900 në vetëm 33,900 euro

Dorëzohen çelësat e 100 veturave Renault Austral – oferta nga 36,900 në vetëm 33,900 euro

Oferta fantastike e Auto Mita për Renault Austral ishte një sukses i jashtëzakonshëm. Brenda një afati shumë të shkurtër janë dorëzuar çelësat e 100 veturave Renault Austral.

Karakteristikat e shumta dhe teknologjia e fundit madje ofrimi i sigurisë së lartë gjatë vozitjes ishin arsyet pse kjo veturë u bë kaq e kërkuar krahasuar me modele tjera.

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Bëhu edhe ti me Renault Austral nga 36.900 euro në vetëm 33.900 euro.

Renaul Austrial me motorr TCe Mild Hybrid 160KF dhe ndërrues automatik, ka motorr TCe Mild Hybrid 160KF dhe ndërrues automatik. Përveç kësaj, pajisjet e brendshme përfshijnë frenimin emergjent autonom, teknologjinë openR link 12″ me sistem zërimi Akramys Auditorium, dhe funksionet e Apple Carplay dhe Android Auto. Madhësia e ekranit në instrument tabel dhe sistemi i navigacionit ofrojnë një udhëtim të lehtë dhe të përshtatshëm.

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Ndër të tjera, klima automatike 2-zonale, fellnet alumini 19″, dhe drita Full Led Pure Vision përmirësojnë komfortin dhe eksperiencën e përdorimit.

Pajisjet e sigurisë dhe komoditetit, sensorët e parkimit para, mbrapa dhe anësor, kamera mbrapa, dhe dritaret e errësuara mbrapa, e bëjnë Renault Austral me pakon Techno një zgjedhje ideale për udhëtimin tuaj të përditshëm.

Pra, nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re që ofron një përvojë fantastike vozitjeje, drejtohuni te Auto Mita dhe testoni Renault Austral. Ju thjesht mund ta gjeni veten duke u larguar i lumtur.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: info@automita.com

Në trend Ekonomi

Më shumë
Deri në 1 mijë euro për familje për të mbështetur instalimin e sistemit për energjinë e ripërtëritshme - hapet thirrja

Deri në 1 mijë euro për familje për të mbështetur instalimin e sistemit për energjinë e ripërtëritshme - hapet thirrja

Ekonomi
Peci shpërndau vaksina nga ajri kundër tërbimit: Është sëmundje vdekjeprurëse që bartet nga kafsha tek njeriu

Peci shpërndau vaksina nga ajri kundër tërbimit: Është sëmundje vdekjeprurëse që bartet nga kafsha tek njeriu

Ekonomi
Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi
UBT renditet në mesin e top 100 universiteteve në botë në fushën e arkitekturës dhe inxhinierisë civile

UBT renditet në mesin e top 100 universiteteve në botë në fushën e arkitekturës dhe inxhinierisë civile

UBT
Ti në pauzë, a e lyn a e ngjyn?

Ti në pauzë, a e lyn a e ngjyn?

Perfetta Pashteta
A don me ditë qysh me u dok ma s'miri?

A don me ditë qysh me u dok ma s'miri?

Melodia Px
Kalo në kategori