LAJMI I FUNDIT:

Artan Thaçi vazhdon traditën e Cimës – Renault zgjedhja e tyre

Artan Thaçi vazhdon traditën e Cimës – Renault zgjedhja e tyre

Auto Mita, në partneritet me Bankën Kombëtare Tregtare (BKT), ofron një mundësi financiare inovative për blerjen e makinës tuaj të re.

Kjo ofertë ju jep mundësinë të paguani pjesën tjetër të shumës në fund të periudhës, pas 6 vitesh, duke e lehtësuar kështu barrën financiare.

Norma nominale e interesit për këtë ofertë është 5.99%, dhe norma efektive e interesit është 6.34%. Kësti llogaritet me 20% të shumës së pjesëmarrjes së klientit dhe 35% të pagesës përfundimtare pas 6 vitesh.

Këtë ofertë së fundmi e ka shfrytëzuar edhe ish-banori i Big Brother VIP, Kosova, Artan Thaqi, i cili ka vendosur të blejë makinë të re.

Ai thotë se oferta e fundit e Auto Mitës është tejet e përshtatshme për ata që dëshirojnë të blejnë veturë.

“Kam vendos me marrë Renault Australin, këtë do ta gëzojmë. Ka qenë kampanja e Auto Mita, ka qenë e përshtatshme për mu s’kam hezitu e kam marrë, e kam bërë një marrëveshje të shpejtë, tha ai.

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Ndryshe kjo nuk është hera e parë që familja e Artan Thaçit bashkëpunon me Auto Mitën. Ikona e humorit, Rasim Thaçi-Cima, sa ishte gjallë, e kishte dërguar makinën në servis për të bërë një transformim të saj.

Përfaqësuesi i Ranault në Kosovë, Auto Mita, kishte marrë përsipër transformimin e kësaj veture përkundër gjendjes së saj.

Falë punës së “Auto Mitës” vetura e Cimës tashmë është transformuar totalisht.

Transformimi i veturës së të ndjerit Rasim Thaçi – Cima
Lexo po ashtu Transformimi i veturës së të ndjerit Rasim Thaçi – Cima

I biri premtoi se do ta ruaj atë siç e kishte ruajtur Cima.

Për më shumë informacione kontaktoni në: 

Facebook: Auto Mita 

Nr.tel: 045 500 588 

E-mail: info@automita.com 

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori