LAJMI I FUNDIT:

Matematikë e thjeshtë, Nissan X-Trail i ri “00” – Auto Mita

Matematikë e thjeshtë, Nissan X-Trail i ri “00” – Auto Mita

Fort e kishe ndrru kerrin aktual me një shumë ma t’mirë e shumë ma t’ri a? 

Nëse po, kjo super ofertë nga Auto Mita është veç për ty!

Nëse po mendoni të tregtoni me makinën tuaj të vjetër për një veturë krejtësisht të re Nissan X-Trail të ri “00”, Auto Mita ka një marrëveshje fantastike për ju.

Nëse vetura juaj e vjetër vlen deri në 20,000€, ju mund ta bleni të renë duke paguar për 84 muaj vetëm 349€ në muaj.

Pra procesi vijon kështu: Ata vlerësojnë automjetin tuaj aktual dhe ju ofrojnë mundësinë për të paguar shumën e mbetur në para ose me kredi, duke ju lejuar të largoheni me automjetin tuaj të ri “00”. Dhe pikërisht kështu, makina juaj e vjetër kthehet në një makinë moderne krejtësisht të re për rrugë të gjata.

A përfundon oferta këtu? Natyrisht që jo!

Me këtë ofertë për veturë të re, Auto Mita dhuron gjithashtu 3 udhëtime në Evropë. Fituesit do të zgjidhen në mënyrë të rastësishme nga Auto Mita.

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Për tu bërë pjesë e kësaj super oferte dhe mundësie udhëtimi në Evropë, kontaktoni për më shumë informacione në: 

Facebook: Auto Mita

Instagram: auto.mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: info@automita.com

Në trend Ekonomi

Më shumë
Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

AlbaSky
Qumështorja Vita - Dashuria dhe puna e palodhshme e më shumë se 1500 fermerëve!

Qumështorja Vita - Dashuria dhe puna e palodhshme e më shumë se 1500 fermerëve!

Qumështorja Vita
Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub Kosovo
Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Prishtina Ticket
Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Ekonomi
Mbi 169 prona të Kosovës jashtë territorit, “Trepça” kërkon kthimin vetëm të atyre brenda Kosovës

Mbi 169 prona të Kosovës jashtë territorit, “Trepça” kërkon kthimin vetëm të atyre brenda Kosovës

Ekonomi
Kalo në kategori