LAJMI I FUNDIT:

A po don me fitu ni Vespa?!

A po don me fitu ni Vespa?!

A jeni të interesuar për të fituar një nga 3 motoçikletat scooter të brendit të njohur Vespa e me u kënaq gjithë verën me të?

Epo, nëse përgjigjja juaj është PO, tani e keni mundësinë më afër se kurrë. Auto Mita ka vendosur të ndezë motorët me një fushatë të jashtëzakonshme për të gjithë në këtë Kampionat Evropian!

Nëse blini veturë në Auto Mita gjatë fushatës së tyre të fundit, ju keni mundësinë e pabesueshme të hyni në lojën shpërblyese dhe të fitoni një nga 3 motoçikletat scooter të brendit të njohur Vespa! Kjo është një mundësi që nuk vjen çdo ditë dhe që me siguri nuk do të dëshironi ta humbisni.

Si të merrni pjesë në lojën shpërblyese?

Procesi është shumë i thjeshtë dhe gjithëpërfshirës. Gjithçka që duhet të bëni është të realizoni një blerje në Auto Mita gjatë fushatës së tyre të fundit. Çdo blerje ju jep të drejtën për të marrë pjesë në lojën shpërblyese dhe për të fituar një nga 3 Vespat Primavera 125cc të reja në kuti, duke ju pritur ju t’i hapni ato!

Auto Mita nuk ndalet me kaq! Përveç mundësisë për të fituar një Vespa, ata ofrojnë përfitime të tjera të jashtëzakonshme që do të bëjnë blerjen tuaj një përvojë të paharrueshme dhe fituese. Këto përfshijnë:

– 100% financim pa pjesëmarrje me interes 4.68%

– 5 vjet asistencë rrugore

– Kasko falas vitin e parë

– Deri në 6,000€ zbritje në makinat

Kjo kohë është momenti i përsosur për të bërë një investim që mund të ndryshojë jetën tuaj. Me Auto Mita, jo vetëm që përfitoni nga ofertat dhe zbritjet e jashtëzakonshme, por gjithashtu keni mundësi të jashtëzakonshme për të fituar një Vespa të re, një simbol i vërtetë i stilit dhe lirisë. 

Auto Mita – Fitorja është në dorën tuaj!

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Instagram: auto.mita

Nr.tel: 045 555 858

E-mail: info@automita.com