0Shares

Një grup i amvisave britanike është mbledhur për bamirësi...

Ato kanë bërë një version të tyre këngës së njohur të këngëtarit nga Koreja Jugore, PSY. Janë veshur me rroba festive, sillen nëpër shtëpi, pastrojnë dhe këndojnë “Gangnam Style”. Shikojeni videon. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)