LAJMI I FUNDIT:

Njihuni me shtëpinë “që kushton jo shumë shtrenjtë” – brenda një kontejneri transporti

Njihuni me shtëpinë “që kushton jo shumë shtrenjtë” – brenda një kontejneri transporti

Njerëzit që kërkojnë një shtëpi të re që kushton jo shumë shtrenjtë mund të tundohen nga një pronë e vogël me një dhomë gjumi.

Dhe nuk bëhet fjalë për një shtëpi të zakonshme, por një të tillë të ndërtuar brenda një kontejneri transporti, përcjell Telegrafi.


Vendbanimi i vogël 6×2,5 metra përmban një dhomë gjumi komode, një banjë moderne dhe një hapësirë ndenjeje, kuzhine dhe ngrënieje me plan të hapur.

Ajo aktualisht është në shitje në eBay për 29,995 funte (rreth 35 mijë euro) dhe është prodhuar nga firma Cabin Depot me bazë në Chichester të Anglisë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Kjo grua e meriton çmimin Oscar, por aktrimi i shkoi huq - shikoni skenën e çuditshme në një supermarket Britani

Kjo grua e meriton çmimin Oscar, por aktrimi i shkoi huq - shikoni skenën e çuditshme në një supermarket Britani

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Interesante
Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Interesante
Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Fun
Mbi 2.8 milionë shikime - foshnja provon për herë të parë puren e patateve

Mbi 2.8 milionë shikime - foshnja provon për herë të parë puren e patateve

Fun
Kalo në kategori