0Shares

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, ka thënë se përforcimi më i ri i klubit, Mario Balotelli, është i gatshëm që të luaj menjëherë pasi ai është në gjendje të mirë fizike.

”Ai na u bashkua të enjten dhe është në gjendje të mirë fizike. Sot do të vendosi nëse ai do të startojë apo do të qëndrojë në stol. Nuk është vetëm zgjedhje taktike, por varet nga situata”.

“Për mendimin tim, ai mund kombinohet mirë me Pazzinin, i cili ka luajtur mirë këtë sezon”, ka thënë Allegri./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)