0Shares

Kevin Antony nga një stacion policor në Yorkshire, e ka publikuar një fotografi ku shfaqen shishet e qumështit të mbyllura me çelës.

Kështu ka vepruar një polic, pasi kolegët e tij gjithmonë ia vidhnin pijen e preferuar nga frigoriferi i përbashkët i zyrës, transmeton Telegrafi.

Shishja e qumështit e mbyllur me çelës

“Të dërgosh email te të gjithë dhe të ankohesh, nuk është zgjidhje e problemit. Prapë do ketë të tillë që e pinë fshehtas”, ka shkruar Antony lidhur me rastin.

Imazhi i postuar në rrjetin social, është pëlqyer shumë duke u shpërndarë më se 24 mijë herë, gjë që tregon se shumë njerëz e kanë pëlqyer formën si e ka siguruar qumështin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)