LAJMI I FUNDIT:

Frigorifer

41 Artikuj

Tre sfungjerë të zakonshëm futni në frigorifer: Shikoni videon përplot truqe!

Tre sfungjerë të zakonshëm futni në frigorifer: Shikoni videon përplot truqe!

Këshilla dhe ide
Holandezi mbajti babanë e vdekur në frigorifer për më shumë se një vit

Holandezi mbajti babanë e vdekur në frigorifer për më shumë se një vit

Evropa
Kohëzgjatja e qëndrimit të pulës në gjendje të ngrirë

Kohëzgjatja e qëndrimit të pulës në gjendje të ngrirë

Lifestyle
Këshilla të amvisave me eksperiencë: Super-truk me të cilin nuk do të detyroheni shpesh ta shkrini frigoriferin

Këshilla të amvisave me eksperiencë: Super-truk me të cilin nuk do të detyroheni shpesh ta shkrini frigoriferin

Këshilla dhe ide
Mënyra e gabuar e vendosjes së qumështit dhe kosit në frigorifer

Mënyra e gabuar e vendosjes së qumështit dhe kosit në frigorifer

Trend
Koha e qëndrimit të mishit të grirë në frigorifer

Koha e qëndrimit të mishit të grirë në frigorifer

Lifestyle
Pavarësisht që Moskës nuk i bëjnë përshtypje ushtarët e vrarë rusë, Ukraina po i grumbullon dhe ruan nëpër trenat frigoriferë

Pavarësisht që Moskës nuk i bëjnë përshtypje ushtarët e vrarë rusë, Ukraina po i grumbullon dhe ruan nëpër trenat frigoriferë

Evropa
Vendi i cili ka shumë gjasa që po harroni ta pastroni në frigorifer

Vendi i cili ka shumë gjasa që po harroni ta pastroni në frigorifer

Bëje vet
Truku të cilin çdo amvisë duhet ta dijë: Si të pengoni krijimin e akullit në frigorifer me ngrirje të thellë?

Truku të cilin çdo amvisë duhet ta dijë: Si të pengoni krijimin e akullit në frigorifer me ngrirje të thellë?

Këshilla dhe ide
Deshi të hap frigoriferin, bie dera dhe 3-vjeçarin nga Londra për pak sa nuk e godet – kamera e sigurisë kapi momentin

Deshi të hap frigoriferin, bie dera dhe 3-vjeçarin nga Londra për pak sa nuk e godet – kamera e sigurisë kapi momentin

Interesante
Eksperti tregon pse nuk duhet t’i ruani kurrë domatet në frigorifer

Eksperti tregon pse nuk duhet t’i ruani kurrë domatet në frigorifer

Këshilla Lifestyle
Këto ushqime nuk duhet të ruhen kurrë në raftin e sipërm të frigoriferit

Këto ushqime nuk duhet të ruhen kurrë në raftin e sipërm të frigoriferit

Të tjera
A e dini se nëse në Google shkruani numrat 24153903, ju shfaqen imazhe të çuditshme?

A e dini se nëse në Google shkruani numrat 24153903, ju shfaqen imazhe të çuditshme?

Fun Lajme
Tri gjëra që duhet të bëni tani për ta mbajtur shtëpinë tuaj të rregullt

Tri gjëra që duhet të bëni tani për ta mbajtur shtëpinë tuaj të rregullt

Bëje vet
Çmime më të larta për pajisjet shtëpiake për shkak të mungesës së çipave

Çmime më të larta për pajisjet shtëpiake për shkak të mungesës së çipave

Lajme Teknologji
Largoni akullin nga frigoriferi shpejt dhe me lehtësi me këtë metodë!

Largoni akullin nga frigoriferi shpejt dhe me lehtësi me këtë metodë!

Bëje vet
Gjermanët prodhojnë frigoriferë të veçantë për ruajtjen e vaksinave kundër COVID-19, kanë izolim unik – funksionojnë edhe kur nuk ka rrymë  

Gjermanët prodhojnë frigoriferë të veçantë për ruajtjen e vaksinave kundër COVID-19, kanë izolim unik – funksionojnë edhe kur nuk ka rrymë  

Evropa
​Menduan se kishte vdekur, e fusin në frigorifer – burri nga India zgjohet 20 orë më vonë

​Menduan se kishte vdekur, e fusin në frigorifer – burri nga India zgjohet 20 orë më vonë

Interesante
Specialitetet e parezistueshme të verës: pjata të lehta me pak kripë për shije

Specialitetet e parezistueshme të verës: pjata të lehta me pak kripë për shije

Kuzhina
Lëpiu akulloren dhe e ktheu në frigoriferin e marketit, përfundon në burg i riu nga Teksasi

Lëpiu akulloren dhe e ktheu në frigoriferin e marketit, përfundon në burg i riu nga Teksasi

Dështime
Samsung shpërblen klientët: 5 vjet garanci për frigoriferët dhe makinat larëse!

Samsung shpërblen klientët: 5 vjet garanci për frigoriferët dhe makinat larëse!

Mobile
Kryeministri britanik “fshihet në frigorifer” për të shmangur intervistën – përdoruesit e rrjeteve sociale “e bëjnë për pesë pare”!

Kryeministri britanik “fshihet në frigorifer” për të shmangur intervistën – përdoruesit e rrjeteve sociale “e bëjnë për pesë pare”!

Fun Lajme
Milionerja tajlandeze gjendet e betonuar brenda frigoriferit, nga llogaria e saj bankare është zhdukur një shumë e majme e parave – të gjithë janë vënë pas një personi

Milionerja tajlandeze gjendet e betonuar brenda frigoriferit, nga llogaria e saj bankare është zhdukur një shumë e majme e parave – të gjithë janë vënë pas një personi

Nga Bota
Në frigorifer gjithmonë duhet t’i mbani dy sfungjerë të njomur: Tingëllon çuditshëm, mirëpo mund të jetë shumë e dobishme

Në frigorifer gjithmonë duhet t’i mbani dy sfungjerë të njomur: Tingëllon çuditshëm, mirëpo mund të jetë shumë e dobishme

Bëje vet