0Shares

Trajneri i Real Sociedadit, Philippe Montanier, ka tallur klubin mbretëror, Real Madrid, duke thënë se shpreson që Cristiano Ronaldo të jetë në portë.

48 vjeçari bëri këto pohime në vazhdën e polemikave për lënien në stol të Iker Casillasit, që duket se nuk do të marrin fund edhe për një kohë të caktuar.

“Unë shpresoj që Cristiano Ronaldo të jetë në gol dhe Iker Casillas në krahun e djathtë”.

“Ne jemi që shtatë ndeshje të pamposhtur, por të mos harrojmë se Real Madridi ka shënuar gjashtë fitore dhe ka dy barzime në Bernabeu, me një mesatare prej tri golave për ndeshje. Do të jetë një ndeshje e vështirë, por interesante”, ka thënë Montanier. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)