0Shares

Presidenti i Cordobas, Carlos Gonzalez, ka bërë shaka duke thënë se është përpjekur që ta fusë në burg Lionel Messin, para ndeshjes së Kupës së Mbretit që dy skuadrat e zhvillojnë të mërkurën.

Argjentinasi e ka filluar për mrekulli sezonin 2012/2013 duke shënuar 30 gola në të gjitha garat, ndërsa të dielën arriti shifrën prej 86 golash brenda vitit 2012.

“Jam përpjekur të flas me gardën civile që ta arrestojnë”, u ka thënë Gonzalez gazetarëve.

Të mërkurën Barcelona është mysafir i Cordobas për ta zhvilluar ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Copa del Rey. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)