0Shares

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka mbrojtur sjelljet e tij pas disfatës së Barcelonës me rezultat 3-2 nga Real Sociedadi.

“Ishin dy ndërhyrje të izoluara që gjyqtari vendosi t’i ndëshkonte dhe kjo është e tëra”.

“Ne duhet ta pranojmë këtë. Unë nuk e konsideroj veten lojtar të pist, por thjesht më kanë përjashtuar nga loja dhe kjo ndikoi ta humbim ndeshjen”, ka thënë Pique. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)