0Shares

Në një fotografi të shpërndarë në rrjetet sociale shihet një veturë e Komunës së Pejës.

Bëhet fjalë për një fotografi në të cilën vetura, gjegjësisht shoferi i saj, me gjasë nuk ia kishte marrë masën rrugës mirë dhe ka përfunduar në këtë mënyrë.

“Sot vetura zyrtare e Komunës së Pejës në parking”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)