LAJMI I FUNDIT:

Gazmend Muhaxheri

291 Artikuj

Muhaxheri: Në përurimin e shtatores së Rugovës, në Pejë vijnë edhe kryetarët e Egerit dhe Kozencës

Muhaxheri: Në përurimin e shtatores së Rugovës, në Pejë vijnë edhe kryetarët e Egerit dhe Kozencës

Kosovë
U “prishën” në Prishtinë, por PDK dhe LDK bashkëqeverisin pa telashe në disa komuna

U “prishën” në Prishtinë, por PDK dhe LDK bashkëqeverisin pa telashe në disa komuna

Kosovë
NATURKOSOVO dhe Komuna e Pejës nënshkruajnë memorandum për zhvillim të qëndrueshëm të turizmit në Kosovë

NATURKOSOVO dhe Komuna e Pejës nënshkruajnë memorandum për zhvillim të qëndrueshëm të turizmit në Kosovë

Komunat
Abdixhiku thotë se shtatorja e Rugovës po bëhet gati për në Pejë, duan ta vendosin për Ditën e Pavarësisë

Abdixhiku thotë se shtatorja e Rugovës po bëhet gati për në Pejë, duan ta vendosin për Ditën e Pavarësisë

Kosovë
Përurohet në Pejë shtatorja e veprimtarit Smajl Hajdaraj

Përurohet në Pejë shtatorja e veprimtarit Smajl Hajdaraj

Kosovë
Mushkolaj i vë në siklet nënkryetarët e LDK-së: Isa Mustafa e kishte porositur një draft të Asociacionit

Mushkolaj i vë në siklet nënkryetarët e LDK-së: Isa Mustafa e kishte porositur një draft të Asociacionit

Politikë
Muhaxheri hedh dyshime se Kurti e Vuçiq janë marrë vesh për Asociacionin

Muhaxheri hedh dyshime se Kurti e Vuçiq janë marrë vesh për Asociacionin

Kosovë
Nën organizimin e Rotary Club Peja, u përkujtua 22 vjetori i sulmeve të 11 Shtatorit

Nën organizimin e Rotary Club Peja, u përkujtua 22 vjetori i sulmeve të 11 Shtatorit

Kosovë
Muhaxheri deklarohet nga mbledhja e LDK-së: Po finalizohet programi Qeverisës i fitores

Muhaxheri deklarohet nga mbledhja e LDK-së: Po finalizohet programi Qeverisës i fitores

Kosovë
Inaugurohet qendra më e re tregtare në Pejë, American Retail Park

Inaugurohet qendra më e re tregtare në Pejë, American Retail Park

Marketing
Hapet qendra “Bonevet” në Pejë, Hovenier: SHBA-të të përkushtuara për ta ndihmuar Kosovën

Hapet qendra “Bonevet” në Pejë, Hovenier: SHBA-të të përkushtuara për ta ndihmuar Kosovën

Kosovë
Nga VV-ja reagojnë sërish ndaj deklaratave të Muhaxherit për Kurtin: LDK-ja më shumë po i ngjan Listës Serbe

Nga VV-ja reagojnë sërish ndaj deklaratave të Muhaxherit për Kurtin: LDK-ja më shumë po i ngjan Listës Serbe

Kosovë
Reagime të shumta nga deputetët e LVV-së, pas deklaratave të Gazmend Muhaxherit

Reagime të shumta nga deputetët e LVV-së, pas deklaratave të Gazmend Muhaxherit

Politikë
Muhaxheri: Shtëpia ku vdiqën dy persona nga vërshimet në Pejë s’ka leje

Muhaxheri: Shtëpia ku vdiqën dy persona nga vërshimet në Pejë s’ka leje

Komunat
Muhaxheri për veprimet e Kurtit në veri: Edhe Millosheviqi thoshte po vendosi shtet ligjor tek popullata 90% shqiptare

Muhaxheri për veprimet e Kurtit në veri: Edhe Millosheviqi thoshte po vendosi shtet ligjor tek popullata 90% shqiptare

Kosovë
Gazmend Muhaxheri rizgjidhet kryetar i Degës së LDK-së në Pejë

Gazmend Muhaxheri rizgjidhet kryetar i Degës së LDK-së në Pejë

Kosovë
Shqipëria shpreh gatishmëri për të ndihmuar qytetarët e Pejës pas vërshimeve

Shqipëria shpreh gatishmëri për të ndihmuar qytetarët e Pejës pas vërshimeve

Kosovë
Komuna e Pejës formon shtabin emergjent pas vërshimeve që goditën qytetin

Komuna e Pejës formon shtabin emergjent pas vërshimeve që goditën qytetin

Komunat
Muhaxheri viziton familjen Ademaj pas humbjes së dy familjarëve nga vërshimet

Muhaxheri viziton familjen Ademaj pas humbjes së dy familjarëve nga vërshimet

Kosovë
Nënë e bir humbin jetën dhe lëndohen dy persona – çfarë dihet deri më tani për vërshimet në Pejë?

Nënë e bir humbin jetën dhe lëndohen dy persona – çfarë dihet deri më tani për vërshimet në Pejë?

Kosovë
Vdekja e dy personave nga vërshimet në Pejë, Muhaxheri: Jam i tronditur, situatë e rëndë

Vdekja e dy personave nga vërshimet në Pejë, Muhaxheri: Jam i tronditur, situatë e rëndë

Komunat
Shtrenjtimi i faturës nga MF-ja, zbehet interesimi i qytetarëve për ta paguar tatimin në pronë

Shtrenjtimi i faturës nga MF-ja, zbehet interesimi i qytetarëve për ta paguar tatimin në pronë

Financa
Abazoviq arrin në Pejë: Shumë shpejt do të bëhet binjakëzimi i Pejës me Ulqinin

Abazoviq arrin në Pejë: Shumë shpejt do të bëhet binjakëzimi i Pejës me Ulqinin

Kosovë
Abazoviq të shtunën në Pejë, pritet nga Muhaxheri

Abazoviq të shtunën në Pejë, pritet nga Muhaxheri

Kosovë