0Shares

Trajneri i përfaqësueses së Gjermanisë, Joachim Low, ka thënë se Pep Guardiola nuk do të mund ta implementojë shpejtë filozofinë e tij te Bayerni.

”Askush nuk duhet të presë që Guardiola ta implementojë filozofinë e tij te Bayerni për një kohë të shkurtë”.

”Barcelona është shumë e veçantë, ata kanë 25 vite që po luajnë me të njëjtën filozofi”, ka thënë Low./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)