0Shares

Hekuran Kryeziu ka shënuar një supergol në ndeshjen e sotme me skuadrën e tij, Luzernin.

Lideri i mesfushës së Përfaqësueses së Kosovës po përjeton super-formë edhe me skuadrën e tij në Superligën e Zvicrës.

Gjesti i mirë nga Kryeziu, gëzon fëmijët në spitalin e Luzernit (Foto) Gjesti i mirë nga Kryeziu, gëzon fëmijët në spitalin e Luzernit (Foto)

Përveç pasimeve të sakta, ndërhyrjeve të sakta dhe qetësisë së tij, Kryeziu di të shënoj edhe gola të bukura.

I tillë është edhe ky i sotmi(hënë), ku mesfushori kosovar ka shënuar një supergol nga rreth 30 metra, duke i jep epërsinë 1-0 skuadrës së tij ndaj St. Gallenit.

Skuadra e tij e fitoi ndeshjen në fund me rezultat 2-0, ndërsa ky ishte goli i tij i dytë këtë sezon. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)