0Shares

Mesfushori brazilian i Lazios, Hernanes, ka folur për teknikun Scolari, duke shprehur admirim për të.

“Rikthimi i Scolarit në stolin e Brazilit? Kam shpresa të mëdha për këtë gjë. Scolari është një trajner i madh dhe ka të gjithë besimin e tifozëve brazilianë”.

“Me të kemi fituar një Kupë të Botës kështu që besoj se ka qenë e drejtë zgjedhja e tij. Kur e njeh rrugën që duhet ndjekësh, gjithçka bëhet më e lehtë”, ka thënë Hernanes për Terra. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)