0Shares

Sulmuesi i Arsenalit, Olivier Giroud, ende ka shpresa për një kualifikim të mëtejmë në Ligën e Kampionëve, pavarësisht disfatës 3-1 si vendas ndaj Bayernit të Munichut.

“Ne vazhduam të mundohemi në pjesën e dytë, por mendoj se ai goli i tretë vërtet e ndryshoi sfidën”.

“Ende asgjë nuk është humbur, por ne do të duhet të shënojmë tre herë në udhëtim. Nuk do të jetë e lehtë”, ka thënë sulmuesi francez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)