0Shares

Në rrjetet sociale si Facebook, Twitter dhe Youtube ky lajm është duke bërë bujë, pasi që shumë persona po e përdorin Coca-Colan si produkt për flok.

Por, a është kjo në rregull? A funksionon kjo?

Këtyre përgjigjeve më së miri iu përgjigjet videoja e mëposhtme, pra videoja e cila po bën bujë në internet. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)