LAJMI I FUNDIT:

Flokët

650 Artikuj

Si t’i identifikoni preparatet e mira për flokë?

Si t’i identifikoni preparatet e mira për flokë?

Flokë dhe stil
Tri modele të thjeshta flokësh që janë perfekte për sezonin e festave

Tri modele të thjeshta flokësh që janë perfekte për sezonin e festave

Flokë dhe stil
Ndryshoni stilin: Modele të ngritura të flokëve që hapin fytyrën dhe qafën

Ndryshoni stilin: Modele të ngritura të flokëve që hapin fytyrën dhe qafën

Flokë dhe stil
Ekspertët e flokëve pohojnë se një model flokësh do të jetë më i kërkuari për vjeshtë

Ekspertët e flokëve pohojnë se një model flokësh do të jetë më i kërkuari për vjeshtë

Flokë dhe stil
Ushqimet e përpunuara që e dëmtojnë bukurinë tuaj: Ndikojnë në gjendjen e lëkurës, flokëve dhe thonjve

Ushqimet e përpunuara që e dëmtojnë bukurinë tuaj: Ndikojnë në gjendjen e lëkurës, flokëve dhe thonjve

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Flokët ju yndyrosen shpejt? Çfarë mund t’ju ndihmojë të shpëtoni nga ky problem i pakëndshëm

Flokët ju yndyrosen shpejt? Çfarë mund t’ju ndihmojë të shpëtoni nga ky problem i pakëndshëm

Flokë dhe stil
Kurseni kohë me truket për tharje të shpejtë të flokëve

Kurseni kohë me truket për tharje të shpejtë të flokëve

Flokë dhe stil
Kate Middleton ka një zgjidhje për një model flokësh të shkëlqyeshëm kur duhet të përgatiteni për pesë minuta

Kate Middleton ka një zgjidhje për një model flokësh të shkëlqyeshëm kur duhet të përgatiteni për pesë minuta

Flokë dhe stil
Modeli i ri i flokëve të aktores Eva Longoria: Eva bëri një ndryshim drastik

Modeli i ri i flokëve të aktores Eva Longoria: Eva bëri një ndryshim drastik

Flokë dhe stil
Transformimi i modelit të flokëve të Rihannas, krahasohet me Jennifer Aniston

Transformimi i modelit të flokëve të Rihannas, krahasohet me Jennifer Aniston

Flokë dhe stil
Si të keni flokë me dredha në vetëm pesë minuta

Si të keni flokë me dredha në vetëm pesë minuta

Flokë dhe stil
Njerëzit duket se kanë një sens shtesë të prekjes, thonë shkencëtarët

Njerëzit duket se kanë një sens shtesë të prekjes, thonë shkencëtarët

Shkencë
Paris Hilton me flokë të zinj duket aq ndryshe sa njerëzit nuk e njohën

Paris Hilton me flokë të zinj duket aq ndryshe sa njerëzit nuk e njohën

Flokë dhe stil
Keratinë shtëpiake me vetëm tre përbërës: Flokët do të duken si të mëndafshtë e të lëmuar!

Keratinë shtëpiake me vetëm tre përbërës: Flokët do të duken si të mëndafshtë e të lëmuar!

Flokë dhe stil
Me këtë variant praktik flokët e hollë duken më me vëllim

Me këtë variant praktik flokët e hollë duken më me vëllim

Flokë dhe stil
Çaj rozmarine: Një eliksir natyral për flokë të shëndetshëm dhe me shkëlqim

Çaj rozmarine: Një eliksir natyral për flokë të shëndetshëm dhe me shkëlqim

Flokë dhe stil
Albian Kryeziu fitoi vendin e dytë në Festivalin Botëror të Parukierisë dhe Bukurisë

Albian Kryeziu fitoi vendin e dytë në Festivalin Botëror të Parukierisë dhe Bukurisë

Trend
Duke ngrënë këto ushqime mund ta përshpejtoni rritjen e flokëve

Duke ngrënë këto ushqime mund ta përshpejtoni rritjen e flokëve

Flokë dhe stil
Tetë shenjat dhe simptomat e mungesës së proteinave

Tetë shenjat dhe simptomat e mungesës së proteinave

Ushqimi dhe Dieta
Modeli i flokëve që është hit në rrjetet sociale, u jep vëllim dhe duken më të dendura

Modeli i flokëve që është hit në rrjetet sociale, u jep vëllim dhe duken më të dendura

Flokë dhe stil
Ngjyrat magjike të flokëve të vjeshtës: Një gamë e mrekullueshme pigmentesh nga e kuqja deri në kafe

Ngjyrat magjike të flokëve të vjeshtës: Një gamë e mrekullueshme pigmentesh nga e kuqja deri në kafe

Flokë dhe stil
Andie MacDowell vazhdon t’i sfidojë stereotipet e bukurisë: U shfaq në pistë me flokë të thinjura dhe me sutjena

Andie MacDowell vazhdon t’i sfidojë stereotipet e bukurisë: U shfaq në pistë me flokë të thinjura dhe me sutjena

Flokë dhe stil
Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Flokë dhe stil
Miley Cyrus nuk është më bionde, befason me ndryshimin pas më shumë se një dekadë

Miley Cyrus nuk është më bionde, befason me ndryshimin pas më shumë se një dekadë

Flokë dhe stil