LAJMI I FUNDIT:

Coca Cola

104 Artikuj

Coca-Cola me inovacion të ri, prezanton tapat e pandashme të shisheve për ta lehtësuar riciklimin

Coca-Cola me inovacion të ri, prezanton tapat e pandashme të shisheve për ta lehtësuar riciklimin

Coca-Cola HBC
Gruaja australiane i merr mbi 150 pije në një dërgesë të pashpjeguar

Gruaja australiane i merr mbi 150 pije në një dërgesë të pashpjeguar

Interesante
Brendi i njohur ‘Coca Cola’ ka përzgjedhur kompaninë Haje SHPK për bashkëpunim

Brendi i njohur ‘Coca Cola’ ka përzgjedhur kompaninë Haje SHPK për bashkëpunim

Marketing
Më shumë se gjysma e 1,000 reklamuesve kryesorë të Twitter-it ndaluan shpenzimet në platformë

Më shumë se gjysma e 1,000 reklamuesve kryesorë të Twitter-it ndaluan shpenzimet në platformë

Aplikacione
Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition do të lansohet më 10 shkurt

Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition do të lansohet më 10 shkurt

Mobile
Së shpejti në treg edhe telefoni i mençur Coca-Cola

Së shpejti në treg edhe telefoni i mençur Coca-Cola

Mobile
Të ardhurat e Coca-Cola-s u rritën fuqishëm pas rritjes së çmimit

Të ardhurat e Coca-Cola-s u rritën fuqishëm pas rritjes së çmimit

Botë
Konfiskohen mbi 64 mijë litra “Coca-Cola” me origjinë nga Iraku

Konfiskohen mbi 64 mijë litra “Coca-Cola” me origjinë nga Iraku

Kosovë
Tetë herë kur njeriu më i pasur në botë ngacmoi publikun me mesazhe nxitëse në Twitter – Musk nuk e kurseu as Kosovën

Tetë herë kur njeriu më i pasur në botë ngacmoi publikun me mesazhe nxitëse në Twitter – Musk nuk e kurseu as Kosovën

Kuriozitete
Harroni pijet dietale! Sheqeri artificial ndoshta nuk ju shëndoshë, por i shkakton diçka edhe më keq linjës së trupit tuaj

Harroni pijet dietale! Sheqeri artificial ndoshta nuk ju shëndoshë, por i shkakton diçka edhe më keq linjës së trupit tuaj

Këshilla mjekësore
Truket e bukurisë së yjeve: Majonezë, domate e birrë për flokët

Truket e bukurisë së yjeve: Majonezë, domate e birrë për flokët

Bukuri dhe Kujdes
Coca-Cola HBC Kosova tash edhe distributor i birrës Heineken

Coca-Cola HBC Kosova tash edhe distributor i birrës Heineken

Marketing
Coca-Cola përkrahë rininë, programi i cili ka certifikuar mbi 1600 të rinj kosovarë rikthehet me 25 maj!

Coca-Cola përkrahë rininë, programi i cili ka certifikuar mbi 1600 të rinj kosovarë rikthehet me 25 maj!

Marketing
Trofeu i Kupës së Botës arrin në Prishtinë, në vendin tonë zbarkon edhe legjenda braziliane Gilberto Silva

Trofeu i Kupës së Botës arrin në Prishtinë, në vendin tonë zbarkon edhe legjenda braziliane Gilberto Silva

Përfaqësuesja e Kosovës
Rusët bëhen qesharakë me emërtimet e pijeve kult: Në vend të Fanta – Fancy, në vend të Coca Cola – CoolCola dhe në vend të Sprite – Street

Rusët bëhen qesharakë me emërtimet e pijeve kult: Në vend të Fanta – Fancy, në vend të Coca Cola – CoolCola dhe në vend të Sprite – Street

Fun Lajme
Dogana konfiskon mbi 1,300 litra vaj ushqimor dhe Coca Cola të kontrabandura nga Serbia

Dogana konfiskon mbi 1,300 litra vaj ushqimor dhe Coca Cola të kontrabandura nga Serbia

Kosovë
Gruaja tregon se si shpëtoi tavën e djegur me Coca-Cola

Gruaja tregon se si shpëtoi tavën e djegur me Coca-Cola

Bëje vet
Coca-Cola do të jetë sponsor gjeneral i turneve të ardhshëm për telefona celular të Wild Rift eSports

Coca-Cola do të jetë sponsor gjeneral i turneve të ardhshëm për telefona celular të Wild Rift eSports

eSports
Edhe Coca Cola ndjek hapat e McDonald’s dhe Starbucks, pezullon bizneset në Rusi

Edhe Coca Cola ndjek hapat e McDonald’s dhe Starbucks, pezullon bizneset në Rusi

Botë
Supermarketet e mëdha ukrainase bojkotojnë Coca-Cola-n për shkak të siç thuhet “refuzimit për t’u larguar nga tregu rus”

Supermarketet e mëdha ukrainase bojkotojnë Coca-Cola-n për shkak të siç thuhet “refuzimit për t’u larguar nga tregu rus”

Botë
Dita e Karrierës me Coca-Cola HBC

Dita e Karrierës me Coca-Cola HBC

Marketing
Coca-Cola HBC angazhohet për emetime zero deri në vitin 2040

Coca-Cola HBC angazhohet për emetime zero deri në vitin 2040

Marketing
Përse Coca Cola në McDonald’s është e ndryshme nga ajo e dyqanit apo e kafenesë?

Përse Coca Cola në McDonald’s është e ndryshme nga ajo e dyqanit apo e kafenesë?

Të njohim produktet
Ka filluar faza e dytë e trajnimeve falas nga Coca Cola HBC Kosova

Ka filluar faza e dytë e trajnimeve falas nga Coca Cola HBC Kosova

Marketing