0Shares

Agjenti i trajnerit të Malagas, Manuel Pellegrini, ka deklaruar se Chelsea ka bërë ofertë për klientin e tij që ta zëvëndësojë Rafa Benitezin në fund të sezonit.

“Manuel ka një kontratë me Malagan. Mendoj se në prill apo në maj ai do të japë qartësi për të ardhmen e tij. Ne do të respektojmë kontratën me Malagan”.

“Kemi pasur një ofertë nga Roma, ofertë zyrtare, kemi pasur interesim zyrtar nga Chelsea dhe klube tjera nga Anglia dhe Gjermania, por kemi kohë për të analizuar mundësitë”, ka theksuar agjenti i trajnerit kilian për El Mundo. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)