0Shares

Drejtuesit e Romës e dëshirojnë Laurent Blanc në pozitën e trajnerit, pas rezultateve zhgënjyese të Zdenek Zeman në javët e fundit.

Mediaset shkruan se bordi i Romës nuk është me nguti ta caktojë francezin dhe dëshiron ta mbarojë sezonin me trajnerin rezervë Aurelio Andreazzoli, para se ta sjellë Blanc.

Ish-trajneri i Bordeaux dhe Francës është i gatshëm t’i kthehet menaxhimit këtë vit dhe është lidhur me një varg klubesh nga Liga Premier.

Megjithatë, një ofertë nga Roma do të mund ta rikthente në Serie A, pavarësisht se ai ka të kaluar me Juventusin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)