0Shares

Ish-reprezentuesi i kombëtares shqiptare, Besart Berisha, ka shënuar golin e tij të pestë këtë stinor në A-League të Australisë.

Besarti shënoi golin e vetëm të fitores 1-0 të Brisbane Roar ndaj Newcastle Jets. Ai shënoi golin e tij në minutën e 41-të nga pika e bardhë e penaltisë. Me këtë gol ai ka arritur në kuotën e pesë golave gjithsej.

Brisbane aktualisht zë vend në pozitën e shtatë në tabelë me 10 pikë të mbledhura nga nëntë takime./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)