0Shares

Qendërmbrojtësi i Juventusit, Andra Barzagli, beson se rikthimi i Antonio Contes pas një jave do të jetë një shtytje e madhe për Zonjën e Vjetër.

“Massimo Carrera dhe Angelo Alessio janë të mirë, por Conte është në nivel tjetër”.

“Nuk është e lehtë t’i kaloni aq shumë ndeshje pa një trajner që ka temperamentin e tij, dikush që di si të nxjerrë më të mirën nga ne”, ka potencuar Barzagli.

Conte rikthehet pas një jave në pankinën e Juventusit pasi kaloi katër muajt e dënimit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)