0Shares

Modeli Giulia Quadrifoglio nga prodhuesi italian Alfa Romeo, është vlerësuar lartë dhe po konsiderohet të jetë më i mirë se Ferrari.

Madje, ka katër dyer, hapësirë më të madhe, kushton më pak se 100 mijë euro, si dhe ka tingull të mrekullueshëm, transmeton Telegrafi.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon nga afër këtë makinë që është lansuar së fundmi, e cila pritet të jetë shumë e kërkuar në treg.

Me çmim prej rreth 70 mijë eurosh, Giulia QV është më e lirë se rivalet BMW M3 dhe Mercedes-AMG C63. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)