LAJMI I FUNDIT:

Ferrari

532 Artikuj

Shoferët e makinave të fuqishme shpesh ‘sfidojnë ligjet e fizikës’ – por mund ta pësojnë si ai i këtij Ferrari në Australi

Shoferët e makinave të fuqishme shpesh ‘sfidojnë ligjet e fizikës’ – por mund ta pësojnë si ai i këtij Ferrari në Australi

Auto Lajme
Brenda fabrikës së re të Ferrarit – ndërtesës së madhe që është “një vizion i së ardhmes së kompanisë”

Brenda fabrikës së re të Ferrarit – ndërtesës së madhe që është “një vizion i së ardhmes së kompanisë”

Auto Lajme
Fuqi, shpejtësi dhe bukuri të pamohueshme: Red Bull zbulon veturën e parë për konsumatorë

Fuqi, shpejtësi dhe bukuri të pamohueshme: Red Bull zbulon veturën e parë për konsumatorë

Auto Lajme
Hipervetura ikonë McLaren P1 përjetësohet si një model Lego

Hipervetura ikonë McLaren P1 përjetësohet si një model Lego

Auto Lajme
Dëmton veturën milionëshe, shoferi gjobitet nga policia australiane

Dëmton veturën milionëshe, shoferi gjobitet nga policia australiane

Auto Lajme
Cadillac shpjegon se pse modeli LMDh tingëllon aq mirë

Cadillac shpjegon se pse modeli LMDh tingëllon aq mirë

Auto Lajme
‘Departamenti i pastrimit’ i Ferrarit shkatërroi tre vetura të falsifikuara, mijëra bluza, orë

‘Departamenti i pastrimit’ i Ferrarit shkatërroi tre vetura të falsifikuara, mijëra bluza, orë

Auto Lajme
Dogana e Kosovës sekuestron automjetin me targa të huaja në Prishtinë, ka vlerë 250 mijë euro

Dogana e Kosovës sekuestron automjetin me targa të huaja në Prishtinë, ka vlerë 250 mijë euro

Kronika e Zezë
Russell fiton në Austri pas përplasjes mes Norris dhe Verstappen

Russell fiton në Austri pas përplasjes mes Norris dhe Verstappen

Formula 1
Ferrari beson se klientët e tyre janë mjaft të pasur sa mund të mbulojnë një abonim vjetor prej 7,000 euro për një garanci të zgjatur të baterisë

Ferrari beson se klientët e tyre janë mjaft të pasur sa mund të mbulojnë një abonim vjetor prej 7,000 euro për një garanci të zgjatur të baterisë

Auto Lajme
Ferrari elektrik pritet të kushtojë mbi gjysmë milion euro

Ferrari elektrik pritet të kushtojë mbi gjysmë milion euro

Auto Lajme
Ferrari elektrik mund të kushtojë rreth gjysmë milioni euro

Ferrari elektrik mund të kushtojë rreth gjysmë milioni euro

Auto Lajme
Ferrari po e largon funksionin e navigimit nga veturat e tij

Ferrari po e largon funksionin e navigimit nga veturat e tij

Auto Lajme
Ferrari 512 BB gjen shkëlqimin përsëri pas 28 vitesh

Ferrari 512 BB gjen shkëlqimin përsëri pas 28 vitesh

Auto Lajme
Publikohet videoja që tregon se Ferrari 296 GTB arrin një shpejtësi më të madhe sesa mendohet

Publikohet videoja që tregon se Ferrari 296 GTB arrin një shpejtësi më të madhe sesa mendohet

Auto Lajme
Garë midis Ferrari Purosangue dhe Lamborghini Urus

Garë midis Ferrari Purosangue dhe Lamborghini Urus

Auto Lajme
Ferrari zbulon detaje nga modeli i ri

Ferrari zbulon detaje nga modeli i ri

Auto Lajme
Elseid Hysaj i shpëtoi mrekullisht tragjedisë, arriti të zhbllokohet nga Ferrari i tij që iu dogj plotësisht

Elseid Hysaj i shpëtoi mrekullisht tragjedisë, arriti të zhbllokohet nga Ferrari i tij që iu dogj plotësisht

Serie A
Ferrari më i ngadaltë në botë – “lëvizë” 24 km/h dhe kushton 420 mijë euro

Ferrari më i ngadaltë në botë – “lëvizë” 24 km/h dhe kushton 420 mijë euro

Auto Lajme
I riu nga Kosova humbi jetën pasi u vetaksidentua në Itali, flet vëllai i tij

I riu nga Kosova humbi jetën pasi u vetaksidentua në Itali, flet vëllai i tij

Kronika e Zezë
Carlos Sainz thyen rregullin e artë menjëherë pas fitores në Australi

Carlos Sainz thyen rregullin e artë menjëherë pas fitores në Australi

Formula 1
Dy vjet pa lënë një garë në gjysmë, Verstappen tregon se si i mori makina flakë

Dy vjet pa lënë një garë në gjysmë, Verstappen tregon se si i mori makina flakë

Formula 1
Njihuni me kuzhinierin i cili zotëron një koleksion veturash që kapin vlerën e miliona eurove

Njihuni me kuzhinierin i cili zotëron një koleksion veturash që kapin vlerën e miliona eurove

Auto Lajme
Vdes në moshën 85 vjeçare dizajneri legjendar i Lamborghinit

Vdes në moshën 85 vjeçare dizajneri legjendar i Lamborghinit

Auto Lajme


mob5