LAJMI I FUNDIT:

Zonë e re IQOS në Palma Mall në Tetovë

Zonë e re IQOS në Palma Mall në Tetovë

Më 20 nëntor, (dita e djeshme) IQOS e shtrinë qasjen edhe në një lokacion. Zona e re IQOS në Maqedoni, jashtë kryeqyyteti është hapur në pjesën e re të zgjeruar në Palma Mall në Tetovë.

Orari i punës i IQOS zonës në Tetovë është nga ora 10 deri ora 22, duke ofruar qasje të lirë dhe mbështetje për gjithë përdoruesit e rritur të paisjeve, që t’i informojë për mundësinë që të lënë cigaren dhe në vend të saj të përdorin paisje me teknologjinë me ngrohje.

Në vendin e ri të shitjes, i është shtuar portofolios edhe IQOS ILUMA, teknologjia pa prerje dhe pa pastrim. Krahas kësaj në këtë zonë të re, ofrohet kujdesi ndaj klientit në gjuhën shqipe, përkrah gjuhës maqedone.

Në vendin e ri të shitjes, njejtë si në lokacionet nëpër Shkup, është përdorur mural autentik për qytetin e Tetovës, i bërë në bashkëpunim me artistët tanë, Sanja Simoska dhe Sali Ertunç, duke zbukuruar pjesën e IQOS zonës me erëza lokale për qytetin.

Në tregun global, produktet pa tym të Philip Morris shiten në më shumë se 82 tregje. Sot, mbi 27 milionë përdorues të rritur kanë zgjedhur IQOS, nga ku 72% apo mbi 19,2 milionë njerëz janë larguar totalisht nga cigaret.

Më shumë rreth teknologjisë pa tym mund të kuptoni në: PMI Science | Philip Morris International.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Lajme

Më shumë
Ukrainasja që u gjet e vdekur, kur kishte ardhur në Kosovë dhe për ç’arsye?

Ukrainasja që u gjet e vdekur, kur kishte ardhur në Kosovë dhe për ç’arsye?

Lajme
Avokati serb: Vuçiqi po e mbron Radoiçiqin dhe dërgon mesazhe për prokurorin dhe ndërkombëtarët

Avokati serb: Vuçiqi po e mbron Radoiçiqin dhe dërgon mesazhe për prokurorin dhe ndërkombëtarët

Lajme
Dinari përfundon në Kushtetuese, juristët me mendime të ndryshme për gjasat pezullimit të rregullores së BQK-së

Dinari përfundon në Kushtetuese, juristët me mendime të ndryshme për gjasat pezullimit të rregullores së BQK-së

Lajme
Shala: Plani B i Serbisë, tentimi i nxitjes së konflikt të armatosur në Luginë të Preshevës

Shala: Plani B i Serbisë, tentimi i nxitjes së konflikt të armatosur në Luginë të Preshevës

Siguri

"Bëhet i gjallë” i kërkuari nga INTERPOL-i, Radoiçiq shfaqet në Kopaonik duke festuar ditëlindjen

Lajme
PDK në Prishtinë i reagon LVV-së: Bashkëqeverisja me LDK-në ka përfunduar, zyrtarët tanë janë dorëhequr nga ndërmarrjet publike

PDK në Prishtinë i reagon LVV-së: Bashkëqeverisja me LDK-në ka përfunduar, zyrtarët tanë janë dorëhequr nga ndërmarrjet publike

Prishtina
Kalo në kategori