LAJMI I FUNDIT:

Tetovë

447 Artikuj

Zjarr në një depo të metalit në Falishtë të Tetovës

Zjarr në një depo të metalit në Falishtë të Tetovës

Maqedonia e Veriut
Zonë e re IQOS në Palma Mall në Tetovë

Zonë e re IQOS në Palma Mall në Tetovë

Marketing
Një grua nga Gostivari e kërkuar për vuajtjen e dënimit me burg, grabiti një të moshuar në Tetovë

Një grua nga Gostivari e kërkuar për vuajtjen e dënimit me burg, grabiti një të moshuar në Tetovë

Kronikë e Zezë
MPB Maqedoni: Zbulohet personi që valëviti flamurin “Autochthonous” në Tetovë

MPB Maqedoni: Zbulohet personi që valëviti flamurin “Autochthonous” në Tetovë

Maqedonia e Veriut
Në Kumanovë janë kapur dy hajdutë, kanë sulmuar edhe policët

Në Kumanovë janë kapur dy hajdutë, kanë sulmuar edhe policët

Kronikë e Zezë
Brenda një dite goditen tre këmbësorë, dy në Tetovë dhe një në Kërçovë

Brenda një dite goditen tre këmbësorë, dy në Tetovë dhe një në Kërçovë

Kronikë e Zezë
Digjet një veturë në oborrin e shkollës “Liria” në Tetovë

Digjet një veturë në oborrin e shkollës “Liria” në Tetovë

Kronikë e Zezë
SPB Tetovë: U gjet trupi i pajetë i një banori të Tenovës, i cili kërkohej me javë

SPB Tetovë: U gjet trupi i pajetë i një banori të Tenovës, i cili kërkohej me javë

Kronikë e Zezë
Rrusta: Kurtit nuk i takon të jetë pjesë e zhvillimeve të brendshme në Maqedoni të Veriut

Rrusta: Kurtit nuk i takon të jetë pjesë e zhvillimeve të brendshme në Maqedoni të Veriut

Politikë
Mustafi, Vuçiqit: Mos u merr me deklaratat e Kurtit, më mirë ndale gjuhën kriminalizuese ndaj shqiptarëve në Luginë

Mustafi, Vuçiqit: Mos u merr me deklaratat e Kurtit, më mirë ndale gjuhën kriminalizuese ndaj shqiptarëve në Luginë

Lugina
Përplasje në Maqedoninë e Veriut pas vizitës së Kurtit në Tetovë e Çair

Përplasje në Maqedoninë e Veriut pas vizitës së Kurtit në Tetovë e Çair

Kosovë
Rruga Tetovë – Prizren, institucionet në vend nuk japin sqarime

Rruga Tetovë – Prizren, institucionet në vend nuk japin sqarime

Maqedonia e Veriut
Albin Kurti vjen në Tetovë, do ta vizitojë edhe komunën e Çairit

Albin Kurti vjen në Tetovë, do ta vizitojë edhe komunën e Çairit

Maqedonia e Veriut
Në Shkup arrestohet tetovari që kishte ikur nga burgu i Idrizovës

Në Shkup arrestohet tetovari që kishte ikur nga burgu i Idrizovës

Maqedonia e Veriut
Tetovë, BDI-ja mbledh kryesinë e partisë

Tetovë, BDI-ja mbledh kryesinë e partisë

Maqedonia e Veriut
21 vjetori i BDI-së: Integristët në Shkup, “Grupi i zjarrit” në Tetovë

21 vjetori i BDI-së: Integristët në Shkup, “Grupi i zjarrit” në Tetovë

Maqedonia e Veriut
Rruga Tetovë-Prizren, pritet të zgjidhet projektuesi, Rustemi: Në shtator nisin punimet edhe për qarkoren e Tetovës

Rruga Tetovë-Prizren, pritet të zgjidhet projektuesi, Rustemi: Në shtator nisin punimet edhe për qarkoren e Tetovës

Politikë
Bastisje në Tetovë, arrestohen dy persona

Bastisje në Tetovë, arrestohen dy persona

Maqedonia e Veriut
Shëtitorja përgjatë Shkumbinit në Tetovë, po rrezikon jetën e qytetarëve

Shëtitorja përgjatë Shkumbinit në Tetovë, po rrezikon jetën e qytetarëve

Maqedonia e Veriut
Banjat e Tetovës: Radhë qytetarësh për të mbushur ujë

Banjat e Tetovës: Radhë qytetarësh për të mbushur ujë

Maqedonia e Veriut
Ngritet aktakuzë për anesteziologun nga Tetova, që incizoi jashtëligjshëm pacientët

Ngritet aktakuzë për anesteziologun nga Tetova, që incizoi jashtëligjshëm pacientët

Maqedonia e Veriut
Tetovë dhe rrethinë, mungesë e psikologëve nëpër shkolla

Tetovë dhe rrethinë, mungesë e psikologëve nëpër shkolla

Maqedonia e Veriut
MPB-ja deklarohet për skandalin në Gjinekologjinë e Tetovës, ja masat që janë ndërmarrë

MPB-ja deklarohet për skandalin në Gjinekologjinë e Tetovës, ja masat që janë ndërmarrë

Maqedonia e Veriut
Bytyqi në kompaninë TECUP në Tetovë: Mbështesim kompanitë për të zhvilluar prodhimin dhe konkurrueshmërinë e tyre në tregjet e huaja

Bytyqi në kompaninë TECUP në Tetovë: Mbështesim kompanitë për të zhvilluar prodhimin dhe konkurrueshmërinë e tyre në tregjet e huaja

Maqedonia e Veriut