Në mesnatë, 01:54 është raportuar në polici se në një fshat të Shkupit Lubosh, përderisa D.B. Ka qenë duke i kullotur delet është sulmuar nga një ujk, njofton Telegrafi.

MPB sot njoftoi se D.B. me sëpatë e ka mbytur ujkun, kurse ai ka pësuar lëndime dhe është transferuar në Qendrën Emergjente në Shkup. /Telegrafi/