LAJMI I FUNDIT:

Shpend Ahmeti

1592 Artikuj

Ahmeti thotë se Prishtina do t’i blejë edhe 30 autobusë

Ahmeti thotë se Prishtina do t’i blejë edhe 30 autobusë

Prishtina
Prishtina bëhet me mbushës elektrik për vetura në Kosovë

Prishtina bëhet me mbushës elektrik për vetura në Kosovë

ProCredit Bank
Ahmeti lavdëron paraqitjen e Kurtit dje në dialog: Ishte më e mirë sesa punët qysh i kemi si shtet

Ahmeti lavdëron paraqitjen e Kurtit dje në dialog: Ishte më e mirë sesa punët qysh i kemi si shtet

Kosovë
Ganimete Musliu ia uron Bajramin Shpend Ahmetit me një video me mbeturina

Ganimete Musliu ia uron Bajramin Shpend Ahmetit me një video me mbeturina

Kosovë
INPO: Prej 100 premtimeve, Shpend Ahmeti realizoi vetëm 28

INPO: Prej 100 premtimeve, Shpend Ahmeti realizoi vetëm 28

Komunat
Ahmeti inspekton punimet e QMF Veternik, qytetari e quan “kriminel të planit urbanistik”

Ahmeti inspekton punimet e QMF Veternik, qytetari e quan “kriminel të planit urbanistik”

Kosovë
Afërisht gjysma e prishtinasve e kanë kaluar COVID-19

Afërisht gjysma e prishtinasve e kanë kaluar COVID-19

Shëndetësi
Shpend Ahmeti dhe drejtori i Shëndetësisë në Prishtinë mbajnë konferencë për media

Shpend Ahmeti dhe drejtori i Shëndetësisë në Prishtinë mbajnë konferencë për media

Prishtina
SHBA-ja do të ndërtojë rezidencë në Prishtinë me mbi 8 mijë metra katrorë për ambasadorin e saj

SHBA-ja do të ndërtojë rezidencë në Prishtinë me mbi 8 mijë metra katrorë për ambasadorin e saj

Kosovë
Mohimi i martesave mes gjinisë së njëjtë, shkelje e të drejtave të njeriut

Mohimi i martesave mes gjinisë së njëjtë, shkelje e të drejtave të njeriut

Kosovë
Temperaturat e larta, pishina e Gërmisë e mbushur me qytetarë

Temperaturat e larta, pishina e Gërmisë e mbushur me qytetarë

Kosovë
Faza e dytë e dezinsektimit në Prishtinë, ky është orari

Faza e dytë e dezinsektimit në Prishtinë, ky është orari

Komunat
Manifesta zbarkon në Prishtinë – bienalja që risjell në fokus ndërhyrjet arkitekturore në kryeqytet

Manifesta zbarkon në Prishtinë – bienalja që risjell në fokus ndërhyrjet arkitekturore në kryeqytet

Butrint Avdyli
Rrënohet objekti që paraqiste rrezik për banorët e Bardhoshit

Rrënohet objekti që paraqiste rrezik për banorët e Bardhoshit

Komunat
Në këto lagje të Prishtinës do të vazhdojë sot dezinsektimi

Në këto lagje të Prishtinës do të vazhdojë sot dezinsektimi

Kosovë
Shpend Ahmeti: Manastiri i Deçanit po shpërndan gënjeshtra

Shpend Ahmeti: Manastiri i Deçanit po shpërndan gënjeshtra

Kosovë
Ahmeti: Rreth 20 mijë qytetarëve të prekur nga COVID-19 u janë paguar shpenzimet mjekësore

Ahmeti: Rreth 20 mijë qytetarëve të prekur nga COVID-19 u janë paguar shpenzimet mjekësore

Komunat
Shpend Ahmeti reagon lidhur me rastin e abuzimit seksual të miturës në një shkollë të Prishtinës

Shpend Ahmeti reagon lidhur me rastin e abuzimit seksual të miturës në një shkollë të Prishtinës

Prishtina
Ndarja e 11 milionë eurove për pagesën e rrymës në veri dhe rifillimi i pagesave të granteve për bizneset e Prishtinës – top ngjarjet e javës në ekonomi

Ndarja e 11 milionë eurove për pagesën e rrymës në veri dhe rifillimi i pagesave të granteve për bizneset e Prishtinës – top ngjarjet e javës në ekonomi

Albert Spahiu
Sot pritet të rifillojnë pagesat e granteve për bizneset në Prishtinë, së shpejti edhe pagesat për COVID-19

Sot pritet të rifillojnë pagesat e granteve për bizneset në Prishtinë, së shpejti edhe pagesat për COVID-19

Prishtina
Ahmeti: Nesër rifillojnë pagesat e granteve për bizneset, së shpejti edhe pagesat për COVID-19

Ahmeti: Nesër rifillojnë pagesat e granteve për bizneset, së shpejti edhe pagesat për COVID-19

Financa
Ahmeti: Vaksinimi e vetmja zgjidhje, kjo valë e coronavirusit u ngadalësua por nuk do të thotë se nuk do të kemi të tjera

Ahmeti: Vaksinimi e vetmja zgjidhje, kjo valë e coronavirusit u ngadalësua por nuk do të thotë se nuk do të kemi të tjera

Shëndetësi
Kryetari i Athinës: Mbështesim liberalizimin e vizave për Kosovën

Kryetari i Athinës: Mbështesim liberalizimin e vizave për Kosovën

Prishtina
Kryetari i Athinës nesër për vizitë në Prishtinë

Kryetari i Athinës nesër për vizitë në Prishtinë

Prishtina