LAJMI I FUNDIT:

Schalke 04

432 Artikuj

Shkodran Mustafi dëshiron të qëndrojë në Bundesliga edhe për shumë vite

Shkodran Mustafi dëshiron të qëndrojë në Bundesliga edhe për shumë vite

Bundesliga
Mustafi rezulton përsëri negativ, tani në pritje të debutimit me Schalken

Mustafi rezulton përsëri negativ, tani në pritje të debutimit me Schalken

Bundesliga
Mustafi parashikon ndeshjet e xhiros së 20-të në Bundesliga, befason me disa nga rezultatet

Mustafi parashikon ndeshjet e xhiros së 20-të në Bundesliga, befason me disa nga rezultatet

Bundesliga
Mustafi në izolim, shtyhet debutimi me Schalken

Mustafi në izolim, shtyhet debutimi me Schalken

Bundesliga
Arsenali falënderon Mustafin edhe për angazhimin e tij jashtë fushës

Arsenali falënderon Mustafin edhe për angazhimin e tij jashtë fushës

Ndërkombëtare
Zyrtare: Shkodran Mustafi transferohet te Schalke 04

Zyrtare: Shkodran Mustafi transferohet te Schalke 04

Bundesliga
Zyrtare: Liverpooli transferon Ozan Kabakun

Zyrtare: Liverpooli transferon Ozan Kabakun

Premier League
Ozan Kabak rrugës për te Liverpooli

Ozan Kabak rrugës për te Liverpooli

Premier League
Shkodran Mustafi e konsideron kalimin te Schalke

Shkodran Mustafi e konsideron kalimin te Schalke

Bundesliga
Milot Rashica asiston në golin e barazimit, ku Werder merr një pikë ndaj Schalkes

Milot Rashica asiston në golin e barazimit, ku Werder merr një pikë ndaj Schalkes

Bundesliga
Juventusi e dëshiron transferimin e përhershëm të McKennie

Juventusi e dëshiron transferimin e përhershëm të McKennie

Serie A
Kimmich më i miri: Schalke 0-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve

Kimmich më i miri: Schalke 0-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve

Bundesliga
Bayerni ‘shkatërron’ Schalken për të vazhduar si lider i vetëm

Bayerni ‘shkatërron’ Schalken për të vazhduar si lider i vetëm

Bundesliga
Schalke në kërkim të pikëve të mbijetesës, Bayerni për fitoren e radhës – formacionet zyrtare

Schalke në kërkim të pikëve të mbijetesës, Bayerni për fitoren e radhës – formacionet zyrtare

Bundesliga
Schalke kërkon shpëtimin te Huntelaar, holandezi zyrtarizohet te klubi gjerman

Schalke kërkon shpëtimin te Huntelaar, holandezi zyrtarizohet te klubi gjerman

Bundesliga
Hysaj me shumë gjasa pritet të largohet nga Napoli, shumë skuadra pas tij

Hysaj me shumë gjasa pritet të largohet nga Napoli, shumë skuadra pas tij

Serie A
19-vjeçari Hoppe shënoi het-trik në fitoren e Schalkes ndaj Hoffenheimit dhe shkroi histori në Bundesliga

19-vjeçari Hoppe shënoi het-trik në fitoren e Schalkes ndaj Hoffenheimit dhe shkroi histori në Bundesliga

Bundesliga
Schalke ‘thyen mallkimin’, fiton pas 30 ndeshjeve

Schalke ‘thyen mallkimin’, fiton pas 30 ndeshjeve

Bundesliga
Zyrtare: Sead Kolasinac kalon nga Arsenali te Schalke

Zyrtare: Sead Kolasinac kalon nga Arsenali te Schalke

Premier League
Origi do të largohet në janar nga Liverpooli, disa skuadra duan belgun

Origi do të largohet në janar nga Liverpooli, disa skuadra duan belgun

Premier League
Manchester United rivalizon Liverpoolin për Ozan Kabak

Manchester United rivalizon Liverpoolin për Ozan Kabak

Premier League
Një tjetër legjendë paralajmëron largimin nga futbolli, Huntelaar thotë se do të pensionohet në fund të sezonit

Një tjetër legjendë paralajmëron largimin nga futbolli, Huntelaar thotë se do të pensionohet në fund të sezonit

Ndërkombëtare
Milani përgatit ofertë për mbrojtësin turk Ozan Kabak

Milani përgatit ofertë për mbrojtësin turk Ozan Kabak

Serie A
Schalke futet në mesin e skuadrave me bilancin më të tmerrshëm, nuk kanë fituar ndeshje në Bundesliga që nga janari

Schalke futet në mesin e skuadrave me bilancin më të tmerrshëm, nuk kanë fituar ndeshje në Bundesliga që nga janari

Bundesliga