LAJMI I FUNDIT:

Schalke 04

444 Artikuj

Zyrtare: Blendi Idrizi largohet nga Schalke 04

Zyrtare: Blendi Idrizi largohet nga Schalke 04

Ligat tjera
“Lista e blerjeve sekrete” të Bayern Munichut – emrat e shtatë lojtarëve që mund t’i kushtojnë 323 milionë euro

“Lista e blerjeve sekrete” të Bayern Munichut – emrat e shtatë lojtarëve që mund t’i kushtojnë 323 milionë euro

Shkumbin Pireva
“Më mungon vetëm ky klub në karrierën time, dashuria italiane” – Mesut Ozil shfaqet me fanellën e gjigantit italian

“Më mungon vetëm ky klub në karrierën time, dashuria italiane” – Mesut Ozil shfaqet me fanellën e gjigantit italian

Serie A
Një nga klubet më të mëdha gjermane kërcënohet me shuarje – mund ta shpëtojë vetëm shitja e stadiumit

Një nga klubet më të mëdha gjermane kërcënohet me shuarje – mund ta shpëtojë vetëm shitja e stadiumit

Ligat tjera
Fillimi i vështirë e bëri të fortë dhe tani është lider te Schalke, Blendi Idrizi flet për formën e shkëlqyer: I shpëtojmë rënies, mezi pres rikthimin te Kosova

Fillimi i vështirë e bëri të fortë dhe tani është lider te Schalke, Blendi Idrizi flet për formën e shkëlqyer: I shpëtojmë rënies, mezi pres rikthimin te Kosova

Romak Zeqiri
Një nga klubet më të mëdha gjermane kërcënohet me rënie në ligat amatore

Një nga klubet më të mëdha gjermane kërcënohet me rënie në ligat amatore

Bundesliga
Sulm me sharrë elektrike dhe mashtrim për parking, portieri legjendar duhet të paguajë 420 mijë euro gjobë

Sulm me sharrë elektrike dhe mashtrim për parking, portieri legjendar duhet të paguajë 420 mijë euro gjobë

Premier League
Blendi Idrizi vazhdon me formë të mirë te Schalke, asiston në ndeshjen e fundit

Blendi Idrizi vazhdon me formë të mirë te Schalke, asiston në ndeshjen e fundit

Bundesliga
Blendi Idrizi realizon gol vendimtar për fitoren e madhe të Schalke 04

Blendi Idrizi realizon gol vendimtar për fitoren e madhe të Schalke 04

Bundesliga
Milani dhe Interi në ‘luftë’ për mesfushorin premtues të Schalkes

Milani dhe Interi në ‘luftë’ për mesfushorin premtues të Schalkes

Serie A
Raul refuzon të bëhet trajneri i gjigantit evropian

Raul refuzon të bëhet trajneri i gjigantit evropian

Ndërkombëtare
Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Ligat tjera
Kevin Prince Boateng pensionohet nga futbolli

Kevin Prince Boateng pensionohet nga futbolli

Ndërkombëtare
Prezantimi më i mirë i një transferimi deri më tani në këtë afat – Hoffenhemi duket se e ka fituar trendin

Prezantimi më i mirë i një transferimi deri më tani në këtë afat – Hoffenhemi duket se e ka fituar trendin

Bundesliga
Rrudhani drejt transferimit në futbollin gjerman, dy skuadra të mëdha pas tij

Rrudhani drejt transferimit në futbollin gjerman, dy skuadra të mëdha pas tij

Bundesliga
Xhiro e fundit në Bundesliga nuk e vendosi vetëm titullin – këto janë ekipet që do të luajnë garat evropiane dhe ato që zbritën një kategori më poshtë

Xhiro e fundit në Bundesliga nuk e vendosi vetëm titullin – këto janë ekipet që do të luajnë garat evropiane dhe ato që zbritën një kategori më poshtë

Bundesliga


mob5