LAJMI I FUNDIT:
Sadio Mane

Sadio Mane

604 Artikuj

Info

Anësori sulmes nga Senegali ka lindur më 10 prill 1992. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Metz në Ligue 1, RB Salzburg në Austri dhe Southampton në Ligën Premier.

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

Ndërkombëtare
“Kurrë nuk ishin miqtë më të mirë” – Firmino zbulon detaje rreth marrëdhënies mes Salah dhe Mane

“Kurrë nuk ishin miqtë më të mirë” – Firmino zbulon detaje rreth marrëdhënies mes Salah dhe Mane

Premier League
Man City cakton çmimin e De Bruynes, alarmohen klubet arabe

Man City cakton çmimin e De Bruynes, alarmohen klubet arabe

Premier League
Mohamed Salah ende po tërheq interesim nga klubet e Arabisë Saudite

Mohamed Salah ende po tërheq interesim nga klubet e Arabisë Saudite

Premier League
Forbes publikon listën e futbollistëve më të paguar në botë: ‘Mbreti’ rimerr fronin, Messi i dyti

Forbes publikon listën e futbollistëve më të paguar në botë: ‘Mbreti’ rimerr fronin, Messi i dyti

Ndërkombëtare
Ibrahimovic i pamëshirshëm, godet yjet që shkuan në Arabinë Saudite: Kisha edhe unë mundësi

Ibrahimovic i pamëshirshëm, godet yjet që shkuan në Arabinë Saudite: Kisha edhe unë mundësi

Ndërkombëtare
Reagimi i çuditshëm i Sadio Manes pasi takoi për herë të parë vëllanë binjak të shokut të tij të skuadrës

Reagimi i çuditshëm i Sadio Manes pasi takoi për herë të parë vëllanë binjak të shokut të tij të skuadrës

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo shfryhet ndaj Al Fateh, nuk ia lë keq as Sadio Mane

Cristiano Ronaldo shfryhet ndaj Al Fateh, nuk ia lë keq as Sadio Mane

Ligat tjera
Sa para kanë shpenzuar deri më tani sauditët për të ofruar disa nga yjet e futbollit?

Sa para kanë shpenzuar deri më tani sauditët për të ofruar disa nga yjet e futbollit?

Ligat tjera
Dy ndeshje, dy humbje: Çfarë po ndodh me Al Nassrin e Cristiano Ronaldos dhe Sadio Manes

Dy ndeshje, dy humbje: Çfarë po ndodh me Al Nassrin e Cristiano Ronaldos dhe Sadio Manes

Ligat tjera
Zbulohen pagat e dhjetë futbollistëve më të paguar në botë – Ronaldo dhe Benzema ‘lundrojnë në para’

Zbulohen pagat e dhjetë futbollistëve më të paguar në botë – Ronaldo dhe Benzema ‘lundrojnë në para’

Ndërkombëtare
Sadio Mane zbulon se dy ish-bashkëlojtarë i kërkuan të refuzonte transferimin te Al Nassr

Sadio Mane zbulon se dy ish-bashkëlojtarë i kërkuan të refuzonte transferimin te Al Nassr

Ligat tjera
Menaxheri zbulon se Mane nuk u largua nga Bayerni shkaku i futbollit ose zënkës me Sanen

Menaxheri zbulon se Mane nuk u largua nga Bayerni shkaku i futbollit ose zënkës me Sanen

Bundesliga
Mane i jep fund aventurës te Bayerni, prezantohet te Al Nassr

Mane i jep fund aventurës te Bayerni, prezantohet te Al Nassr

Bundesliga
Mane përfundon me sukses testet mjekesorë të Al Nassr

Mane përfundon me sukses testet mjekesorë të Al Nassr

Ligat tjera
Liverpooli humb para me kalimin e Manes te Al Nassr

Liverpooli humb para me kalimin e Manes te Al Nassr

Ligat tjera
Arrihet marrëveshja mes Al Nassr dhe Bayernit për Manen

Arrihet marrëveshja mes Al Nassr dhe Bayernit për Manen

Ligat tjera
Sadio Mane do të dyfishojë pagën me kalimin te Al Nassr

Sadio Mane do të dyfishojë pagën me kalimin te Al Nassr

Ligat tjera
Publikohet videoja e konfrontimit të Sadio Manes me gazetarin

Publikohet videoja e konfrontimit të Sadio Manes me gazetarin

Bundesliga
Dikur tha se nuk donte ta bëjë jetën e tij, tash Mane është shumë afër që t’i bashkohet Ronaldos në Arabinë Saudite

Dikur tha se nuk donte ta bëjë jetën e tij, tash Mane është shumë afër që t’i bashkohet Ronaldos në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Al-Nassr po përgatit një tjetër “bombë” në këtë afat kalimtar: Sadio Mane afër t’i bashkohet Cristiano Ronaldos

Al-Nassr po përgatit një tjetër “bombë” në këtë afat kalimtar: Sadio Mane afër t’i bashkohet Cristiano Ronaldos

Ndërkombëtare
Bayern Munich është gati të shesë shtatë lojtarë për të financuar transferimin e Harry Kane

Bayern Munich është gati të shesë shtatë lojtarë për të financuar transferimin e Harry Kane

Bundesliga
Mane dhe Firmino mund të jenë sërish shok skuadre, Al Ahli po këmbëngul për të nënshkruar me senegalezin

Mane dhe Firmino mund të jenë sërish shok skuadre, Al Ahli po këmbëngul për të nënshkruar me senegalezin

Ndërkombëtare
Nga Mane te Salah, Lukaku dhe Son – Top 15 lojtarët më të zhvlerësuar në sezonin 2022/23

Nga Mane te Salah, Lukaku dhe Son – Top 15 lojtarët më të zhvlerësuar në sezonin 2022/23

Ndërkombëtare