Sadio Mane

Sadio Mane

Anësori sulmes nga Senegali ka lindur më 10 prill 1992. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Metz në Ligue 1, RB Salzburg në Austri dhe Southampton në Ligën Premier.

551 Artikuj