LAJMI I FUNDIT:

Përmeti

19 Artikuj

Bllokohen për disa orë një grup turistësh në kanionin e Langaricës në Përmet

Bllokohen për disa orë një grup turistësh në kanionin e Langaricës në Përmet

Shqipëri
U kryqëzua në mënyrë çnjerëzore në Përmet, shqiponja nuk i mbijeton plagëve

U kryqëzua në mënyrë çnjerëzore në Përmet, shqiponja nuk i mbijeton plagëve

Shqipëri
Vajza 14 vjeçare u abuzua seksualisht, arrestohet nëna që e fshehu rastin

Vajza 14 vjeçare u abuzua seksualisht, arrestohet nëna që e fshehu rastin

Shqipëri
Gjykata lë në burg 24-vjeçarin që vrau nënën në Përmet

Gjykata lë në burg 24-vjeçarin që vrau nënën në Përmet

Shqipëri
Flet mjeku i 24-vjeçarit që mbyti nënën me qese në Përmet

Flet mjeku i 24-vjeçarit që mbyti nënën me qese në Përmet

Shqipëri
Shtohen vizitorët në Përmet, operatorët turistik: Sezoni të vazhdojë dhe në dimër

Shtohen vizitorët në Përmet, operatorët turistik: Sezoni të vazhdojë dhe në dimër

Shqipëri
Fluks vizitorësh në ujërat termale të Bënjës në Përmet

Fluks vizitorësh në ujërat termale të Bënjës në Përmet

Shqipëri
Fluks vizitorësh në Ujërat termale të Bënjës në Përmet

Fluks vizitorësh në Ujërat termale të Bënjës në Përmet

Shqipëri
Aksidentoi të miturin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 30-vjeçari në Këlcyrë

Aksidentoi të miturin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 30-vjeçari në Këlcyrë

Shqipëri
Turizmi dimëror, ujërat termale të Bënjës tërheqin vizitorë edhe në ditët e ftohta

Turizmi dimëror, ujërat termale të Bënjës tërheqin vizitorë edhe në ditët e ftohta

Shqipëri
Kisha e “Shën Iliut”, e rindërtuar nga Ali Pashë Tepelena

Kisha e “Shën Iliut”, e rindërtuar nga Ali Pashë Tepelena

Cult+
Përmeti, destinacioni i 17 mijë turistëve në janar-qershor

Përmeti, destinacioni i 17 mijë turistëve në janar-qershor

Shqipëri
Përmeti fillon t’i jap jetë agroturizmit përmes traditës

Përmeti fillon t’i jap jetë agroturizmit përmes traditës

Shqipëri
Përmeti, destinacioni turistik që bëri për vete 25 mijë vizitorë

Përmeti, destinacioni turistik që bëri për vete 25 mijë vizitorë

Shqipëri
“Qyteti i trëndafilave”, i preferuari i rreth 25 mijë turistëve vendas e të huaj

“Qyteti i trëndafilave”, i preferuari i rreth 25 mijë turistëve vendas e të huaj

Shqipëri
Magazina e hashashit në fshatin e braktisur: Një ton drogë për shtëpi (Video)

Magazina e hashashit në fshatin e braktisur: Një ton drogë për shtëpi (Video)

Kronika e Zezë
Shqiptarët 20 vite më parë: Pritje madhështore, këngë dhe valle për bosin e firmës piramidale (Video)

Shqiptarët 20 vite më parë: Pritje madhështore, këngë dhe valle për bosin e firmës piramidale (Video)

Fun Lajme
Skandaloze: Mjekut me diplomë false i vdes pacienti në dorë (Video)

Skandaloze: Mjekut me diplomë false i vdes pacienti në dorë (Video)

Shqipëri
Përmeti mikpritës: Qyteti jugor i Shqipërisë, ku dyert nuk kyçen asnjëherë (Foto)

Përmeti mikpritës: Qyteti jugor i Shqipërisë, ku dyert nuk kyçen asnjëherë (Foto)

Fun Lajme