LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Ishujve Faroe

74 Artikuj

Ujkani: Të përgatitemi për ndeshjet e radhës

Ujkani: Të përgatitemi për ndeshjet e radhës

Përfaqësuesja e Kosovës
Rashica: Me gjithë atë përkrahje të tifozëve, duhej ta jepnim maksimumin

Rashica: Me gjithë atë përkrahje të tifozëve, duhej ta jepnim maksimumin

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes: Është kënaqësi për mua dhe skuadrën që fitoren t’ia dedikojmë Fadil Vokrrit

Challandes: Është kënaqësi për mua dhe skuadrën që fitoren t’ia dedikojmë Fadil Vokrrit

Përfaqësuesja e Kosovës
Triumfi i parë historik në një garë zyrtare, Kosova e dominon sfidën ndaj Ishujve Faroe

Triumfi i parë historik në një garë zyrtare, Kosova e dominon sfidën ndaj Ishujve Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës
Gol fantastik nga Arbër Zeneli, shumë shpejt dyfishon Atdhe Nuhiu

Gol fantastik nga Arbër Zeneli, shumë shpejt dyfishon Atdhe Nuhiu

Përfaqësuesja e Kosovës
Pjesa e parë: Kosova dominon ndaj Ishujve Faroe, por nuk pati gola

Pjesa e parë: Kosova dominon ndaj Ishujve Faroe, por nuk pati gola

Përfaqësuesja e Kosovës
Koreografia mbresëlënëse “Our Hero” në minutën e 9-të, në nder të Fadil Vokrrit

Koreografia mbresëlënëse “Our Hero” në minutën e 9-të, në nder të Fadil Vokrrit

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacionet zyrtare: Kosova luan për fitore ndaj Ishujve Faroe në Prishtinë

Formacionet zyrtare: Kosova luan për fitore ndaj Ishujve Faroe në Prishtinë

Përfaqësuesja e Kosovës
FFK: Shitja e biletave do të bëhet në mënyrë elektronike nga ndeshja e radhës

FFK: Shitja e biletave do të bëhet në mënyrë elektronike nga ndeshja e radhës

Përfaqësuesja e Kosovës
Kur Kosova luante dhe fitonte ndaj Ishujve Faroe, pamje nga ajo ndeshje

Kur Kosova luante dhe fitonte ndaj Ishujve Faroe, pamje nga ajo ndeshje

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova vlen 12 herë më shumë në treg se sa Ishujt Faroe

Kosova vlen 12 herë më shumë në treg se sa Ishujt Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova për fitoren e parë, pret në stadiumin e rinovuar dhe të stërmbushur Ishujt Faroe

Kosova për fitoren e parë, pret në stadiumin e rinovuar dhe të stërmbushur Ishujt Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës
Ujkani: Do japim maksimumin ndaj Ishujve Faro, jemi krenarë që luajmë për Kosovën

Ujkani: Do japim maksimumin ndaj Ishujve Faro, jemi krenarë që luajmë për Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova dhe Ishujt Faroe sot mbajnë stërvitjet e fundit para ndeshjes së rëndësishme

Kosova dhe Ishujt Faroe sot mbajnë stërvitjet e fundit para ndeshjes së rëndësishme

Përfaqësuesja e Kosovës
Analizë grupit 3, Divizioni D: Kosova më e reja dhe më e shtrenjta në grup – renditja në FIFA, formacioni i fundit dhe lojtarët nga kampionati vendor

Analizë grupit 3, Divizioni D: Kosova më e reja dhe më e shtrenjta në grup – renditja në FIFA, formacioni i fundit dhe lojtarët nga kampionati vendor

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes pret rezultate pozitive ndaj Azerbajxhanit dhe Ishujve Faro, shpreson në ardhjen e Shabanit dhe Hadergjonajt

Challandes pret rezultate pozitive ndaj Azerbajxhanit dhe Ishujve Faro, shpreson në ardhjen e Shabanit dhe Hadergjonajt

Përfaqësuesja e Kosovës
Ishujt Faroe publikojnë listën për ndeshjen me Kosovën

Ishujt Faroe publikojnë listën për ndeshjen me Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
Valon Berisha pritet t’i mungojë Kosovës për dy ndeshjet e shtatorit

Valon Berisha pritet t’i mungojë Kosovës për dy ndeshjet e shtatorit

Përfaqësuesja e Kosovës
Liga e Kombeve, Kosova vlen më shumë se Azerbajxhani, Malta dhe Ishujt Faroe

Liga e Kombeve, Kosova vlen më shumë se Azerbajxhani, Malta dhe Ishujt Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës
Analizë: Kush janë kundërshtarët e Kosovës në Ligën e Kombeve?

Analizë: Kush janë kundërshtarët e Kosovës në Ligën e Kombeve?

Lavdim Pireva
Portugalia shënon fitoren e radhës nën orkestrimin e het-trikut të Ronaldos (Video)

Portugalia shënon fitoren e radhës nën orkestrimin e het-trikut të Ronaldos (Video)

Përfaqësueset
Ronaldo kompleton het-trikun me Portugalinë (Video)

Ronaldo kompleton het-trikun me Portugalinë (Video)

Përfaqësueset
Xhaka i lumtur me fitoren jubilare ndaj Ishujve Faroe (Foto)

Xhaka i lumtur me fitoren jubilare ndaj Ishujve Faroe (Foto)

Përfaqësueset
Formacioni i mundshëm i Kosovës kundër Ishujve Faroe (Foto)

Formacioni i mundshëm i Kosovës kundër Ishujve Faroe (Foto)

Nol Elshani