LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Ishujve Faroe

63 Artikuj

Ishujt Faroe – Kosova, statistikat e pjesës së parë

Ishujt Faroe – Kosova, statistikat e pjesës së parë

Përfaqësuesja e Kosovës
Rashica me supergol kalon Kosovën në epërsi ndaj Ishujve Faroe, feston me shqiponjë

Rashica me supergol kalon Kosovën në epërsi ndaj Ishujve Faroe, feston me shqiponjë

Përfaqësuesja e Kosovës
Ishujt Faroe – Kosova, formacionet zyrtare: Dardanët synojnë triumfin e radhës në Ligën e Kombeve, Challandes me katër ndryshime

Ishujt Faroe – Kosova, formacionet zyrtare: Dardanët synojnë triumfin e radhës në Ligën e Kombeve, Challandes me katër ndryshime

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova mban stërvitjen e fundit para duelit me Ishujt Faroe

Kosova mban stërvitjen e fundit para duelit me Ishujt Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes dhe Shala ndihen optimist para sfidës së Ligës së Kombeve ndaj Ishujve Faroe

Challandes dhe Shala ndihen optimist para sfidës së Ligës së Kombeve ndaj Ishujve Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova arrin në Ishujt Faroe para ndeshjes të së dielës për Ligën e Kombeve  

Kosova arrin në Ishujt Faroe para ndeshjes të së dielës për Ligën e Kombeve  

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova mban stërvitje para nisjes për në Ishujt Faroe, flasin Milot Rashica, Bernard Berisha e Besar Halimi

Kosova mban stërvitje para nisjes për në Ishujt Faroe, flasin Milot Rashica, Bernard Berisha e Besar Halimi

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova me dy mungesa të mëdha ndaj Ishujve Faroe

Kosova me dy mungesa të mëdha ndaj Ishujve Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova pritet t’i ketë tri prurje të reja për ndeshjet ndaj Maltës dhe Ishujve Faroe në Ligën e Kombeve

Kosova pritet t’i ketë tri prurje të reja për ndeshjet ndaj Maltës dhe Ishujve Faroe në Ligën e Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës
Ademi: E lartësuam emrin e Kosovës dhe e nderuam më së miri Vokrrin

Ademi: E lartësuam emrin e Kosovës dhe e nderuam më së miri Vokrrin

Përfaqësuesja e Kosovës
Shala: Fitorja për Vokrrin dhe tifozët

Shala: Fitorja për Vokrrin dhe tifozët

Përfaqësuesja e Kosovës
Arbër Zeneli fitoren dhe golin ndaj Ishujve Faroe ia dedikon Fadil Vokrrit

Arbër Zeneli fitoren dhe golin ndaj Ishujve Faroe ia dedikon Fadil Vokrrit

Përfaqësuesja e Kosovës
Notat e lojtarëve: Kosova 2-0 Ishujt Faroe, Zeneli lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Kosova 2-0 Ishujt Faroe, Zeneli lojtar i ndeshjes

Përfaqësuesja e Kosovës
Ujkani: Të përgatitemi për ndeshjet e radhës

Ujkani: Të përgatitemi për ndeshjet e radhës

Përfaqësuesja e Kosovës
Rashica: Me gjithë atë përkrahje të tifozëve, duhej ta jepnim maksimumin

Rashica: Me gjithë atë përkrahje të tifozëve, duhej ta jepnim maksimumin

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes: Është kënaqësi për mua dhe skuadrën që fitoren t’ia dedikojmë Fadil Vokrrit

Challandes: Është kënaqësi për mua dhe skuadrën që fitoren t’ia dedikojmë Fadil Vokrrit

Përfaqësuesja e Kosovës
Triumfi i parë historik në një garë zyrtare, Kosova e dominon sfidën ndaj Ishujve Faroe

Triumfi i parë historik në një garë zyrtare, Kosova e dominon sfidën ndaj Ishujve Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës
Gol fantastik nga Arbër Zeneli, shumë shpejt dyfishon Atdhe Nuhiu

Gol fantastik nga Arbër Zeneli, shumë shpejt dyfishon Atdhe Nuhiu

Përfaqësuesja e Kosovës
Pjesa e parë: Kosova dominon ndaj Ishujve Faroe, por nuk pati gola

Pjesa e parë: Kosova dominon ndaj Ishujve Faroe, por nuk pati gola

Përfaqësuesja e Kosovës
Koreografia mbresëlënëse “Our Hero” në minutën e 9-të, në nder të Fadil Vokrrit

Koreografia mbresëlënëse “Our Hero” në minutën e 9-të, në nder të Fadil Vokrrit

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacionet zyrtare: Kosova luan për fitore ndaj Ishujve Faroe në Prishtinë

Formacionet zyrtare: Kosova luan për fitore ndaj Ishujve Faroe në Prishtinë

Përfaqësuesja e Kosovës
FFK: Shitja e biletave do të bëhet në mënyrë elektronike nga ndeshja e radhës

FFK: Shitja e biletave do të bëhet në mënyrë elektronike nga ndeshja e radhës

Përfaqësuesja e Kosovës
Kur Kosova luante dhe fitonte ndaj Ishujve Faroe, pamje nga ajo ndeshje

Kur Kosova luante dhe fitonte ndaj Ishujve Faroe, pamje nga ajo ndeshje

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova vlen 12 herë më shumë në treg se sa Ishujt Faroe

Kosova vlen 12 herë më shumë në treg se sa Ishujt Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës