LAJMI I FUNDIT:
Pepe

Pepe

123 Artikuj

Ronaldo bëri veprim të papritur në votimet për “The Best” nga FIFA

Ronaldo bëri veprim të papritur në votimet për “The Best” nga FIFA

Ndërkombëtare
Pepe do ta vazhdojë kontratën me Porton dhe do të luajë deri në moshën 42 vjeçare

Pepe do ta vazhdojë kontratën me Porton dhe do të luajë deri në moshën 42 vjeçare

Ligat tjera
Tre ish-bashkëlojtarët që Cristiano Ronaldo i do te Al Nassr – njërin prej tyre e kërkon qysh tani

Tre ish-bashkëlojtarët që Cristiano Ronaldo i do te Al Nassr – njërin prej tyre e kërkon qysh tani

Ligat tjera
Pepe nuk ishte në dijeni se ndaj Marokut po luante me kraharor të thyer

Pepe nuk ishte në dijeni se ndaj Marokut po luante me kraharor të thyer

Përfaqësueset
Momenti i çmendur i fundit të ndeshjes – mbrojtësi i Marokut puthi kokën e Pepes pasi ai humbi një shans ideal në minutat shtesë

Momenti i çmendur i fundit të ndeshjes – mbrojtësi i Marokut puthi kokën e Pepes pasi ai humbi një shans ideal në minutat shtesë

Përfaqësueset
Pepe me akuza: E papranueshme që një argjentinas ndau drejtësinë – pas asaj që pash sot, le t’ia japin tani Argjentinës trofeun

Pepe me akuza: E papranueshme që një argjentinas ndau drejtësinë – pas asaj që pash sot, le t’ia japin tani Argjentinës trofeun

Përfaqësueset
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në 1/8 e finales në “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në 1/8 e finales në “Katar 2022”

Driton Gajraku
Ronaldo ‘shkrihet’ në të qeshura, kur tregon se çfarë i ka bërë Pepes

Ronaldo ‘shkrihet’ në të qeshura, kur tregon se çfarë i ka bërë Pepes

Përfaqësueset
Formacion i frikshëm, a mundet Portugalia ta fitojë Kupën e Botës?

Formacion i frikshëm, a mundet Portugalia ta fitojë Kupën e Botës?

Shkumbin Pireva
Ancelotti: Në 30 vite si trajner, vetëm dy lojtarë më kërkuan që të mos i inkuadroja për shkak të lodhjes

Ancelotti: Në 30 vite si trajner, vetëm dy lojtarë më kërkuan që të mos i inkuadroja për shkak të lodhjes

Shkumbin Pireva
Lista me lojtarët më të ndëshkuar në shekullin XXI-të, dihet se cili është i pari

Lista me lojtarët më të ndëshkuar në shekullin XXI-të, dihet se cili është i pari

Ndërkombëtare
Ndeshja e Portos kundër Vitoria kaloi në një kaos, ndërsa një tifoz tentoi t’i shkelmojë dy lojtarë

Ndeshja e Portos kundër Vitoria kaloi në një kaos, ndërsa një tifoz tentoi t’i shkelmojë dy lojtarë

Ligat tjera
Portugalia pa dy qendërmbrojtësit kryesorë ndaj Turqisë

Portugalia pa dy qendërmbrojtësit kryesorë ndaj Turqisë

Përfaqësueset
Pepe rrezikon dy vite përjashtim nga futbolli, pas skenave të shëmtuara në derbin Porto-Sporting

Pepe rrezikon dy vite përjashtim nga futbolli, pas skenave të shëmtuara në derbin Porto-Sporting

Ndërkombëtare
Katër lojtarë të përjashtuar në një përleshje të egër gjatë derbit Porto – Sporting, sigurisht që njëri ishte Pepe

Katër lojtarë të përjashtuar në një përleshje të egër gjatë derbit Porto – Sporting, sigurisht që njëri ishte Pepe

Ligat tjera
Pepe flet për ardhjen e tij në Evropë dhe kushtet që kishte: Unë kisha vetëm pesë euro, duhej të vendosja nëse do të haja ushqim apo të telefonoja nënën

Pepe flet për ardhjen e tij në Evropë dhe kushtet që kishte: Unë kisha vetëm pesë euro, duhej të vendosja nëse do të haja ushqim apo të telefonoja nënën

Ndërkombëtare
Pepe e rrëmbeu vëmendjen e përballjes mes Portos dhe Atleticos – mbrojtësi u konfrontua i vetëm me lojtarët e Los Cholchoneros

Pepe e rrëmbeu vëmendjen e përballjes mes Portos dhe Atleticos – mbrojtësi u konfrontua i vetëm me lojtarët e Los Cholchoneros

Liga e Kampionëve
Gjyqtari i njohur anglez, Mark Clattenburg ka zbuluar emrat e pesë lojtarëve më të bezdisshëm për gjyqtarët e futbollit

Gjyqtari i njohur anglez, Mark Clattenburg ka zbuluar emrat e pesë lojtarëve më të bezdisshëm për gjyqtarët e futbollit

Premier League
Nga ‘koka e derrit’ të Figos deri tek ‘manita’ e Piques – Pesë El Clasicot më të përfolura të të gjitha kohërave

Nga ‘koka e derrit’ të Figos deri tek ‘manita’ e Piques – Pesë El Clasicot më të përfolura të të gjitha kohërave

La Liga
Mkhitaryan sqaron përleshjen me Pepen: Deshi të më lëndojë qëllimisht

Mkhitaryan sqaron përleshjen me Pepen: Deshi të më lëndojë qëllimisht

Serie A
Pamje nga përleshja ndërmjet Pepes dhe Mkhitaryan në sfidën Porto-Roma

Pamje nga përleshja ndërmjet Pepes dhe Mkhitaryan në sfidën Porto-Roma

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo nuk e lë rehat Pepen – e freskon me ujë në kokë në mes të stërvitjes

Cristiano Ronaldo nuk e lë rehat Pepen – e freskon me ujë në kokë në mes të stërvitjes

Përfaqësueset
Pepe e ndihmoi Rui Patricion gjatë penalltisë së Benzemas, por portieri nuk e dëgjoi dhe kjo shkaktoi zemërim dhe irritim te mbrojtësi veteran

Pepe e ndihmoi Rui Patricion gjatë penalltisë së Benzemas, por portieri nuk e dëgjoi dhe kjo shkaktoi zemërim dhe irritim te mbrojtësi veteran

Përfaqësueset
Tuchel akuzohet se ka fyer trajnerin e Portos dhe është përplasur ashpër me Pepen

Tuchel akuzohet se ka fyer trajnerin e Portos dhe është përplasur ashpër me Pepen

Liga e Kampionëve