LAJMI I FUNDIT:

Nicolas Pepe

104 Artikuj

Top 20 transferimet më të shtrenjta në histori të futbollit

Top 20 transferimet më të shtrenjta në histori të futbollit

Driton Gajraku
Pepe me vlerësim maksimal: Arsenal 4-0 Newcastle, notat e lojtarëve

Pepe me vlerësim maksimal: Arsenal 4-0 Newcastle, notat e lojtarëve

Premier League
Pas katër barazimesh radhazi, Arsenali u rikthehet fitoreve me goleadë

Pas katër barazimesh radhazi, Arsenali u rikthehet fitoreve me goleadë

Premier League
Arsenali konfirmon mungesën e Xhakës dhe të pesë futbollistëve të tjerë për derbin ndaj Cityt

Arsenali konfirmon mungesën e Xhakës dhe të pesë futbollistëve të tjerë për derbin ndaj Cityt

Premier League
Formacioni i mundshëm i Mourinhos si trajner i Arsenalit – Tri transferime, Xhaka jashtë

Formacioni i mundshëm i Mourinhos si trajner i Arsenalit – Tri transferime, Xhaka jashtë

Premier League
Shkëlqen transferimi 80 milionësh i Arsenalit, Pepe shënoi dy supergola nga goditjet e dënimit për 15 minuta lojë ndaj Guimaresit

Shkëlqen transferimi 80 milionësh i Arsenalit, Pepe shënoi dy supergola nga goditjet e dënimit për 15 minuta lojë ndaj Guimaresit

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Arsenal 3-2 Vitoria Guimares: Pepe në pak minuta kthehet në lojtarë të ndeshjes

Notat e lojtarëve, Arsenal 3-2 Vitoria Guimares: Pepe në pak minuta kthehet në lojtarë të ndeshjes

Liga e Evropës
De Ligt, Maguire, Pepe, Malcom – këto janë zhgënjimet më të mëdha deri më tani nga super blerjet e verës

De Ligt, Maguire, Pepe, Malcom – këto janë zhgënjimet më të mëdha deri më tani nga super blerjet e verës

Ndërkombëtare
Lojtarët e mbivlerësuar në secilin nga 20 klubet e Ligës Premier – emra që nuk pritet të jenë në këtë listë, por ka diçka që nuk shkon me vlerësimet për ta

Lojtarët e mbivlerësuar në secilin nga 20 klubet e Ligës Premier – emra që nuk pritet të jenë në këtë listë, por ka diçka që nuk shkon me vlerësimet për ta

Premier League
Pepe nuk dukej si një lojtar që vlen 80 milionë euro ndaj Unitedit

Pepe nuk dukej si një lojtar që vlen 80 milionë euro ndaj Unitedit

Premier League
Pesë gola të shënuar, një karton i kuq – Arsenali e fiton ndeshjen dramatike ndaj Aston Villës

Pesë gola të shënuar, një karton i kuq – Arsenali e fiton ndeshjen dramatike ndaj Aston Villës

Premier League
Dhjetë transferimet më të shtrenjta të këtij afati kalimtar veror – nga Felix deri te Rodrigo

Dhjetë transferimet më të shtrenjta të këtij afati kalimtar veror – nga Felix deri te Rodrigo

Ndërkombëtare
Arsenal 2-2 Tottenham, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Arsenal 2-2 Tottenham, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Transferimi i ri i Arsenalit, Pepe e driblon me mjeshtëri Van Dijkun – driblimi i parë i holandezit në Ligën Premier nga marsi i 2018

Transferimi i ri i Arsenalit, Pepe e driblon me mjeshtëri Van Dijkun – driblimi i parë i holandezit në Ligën Premier nga marsi i 2018

Premier League
Top 20 transferimet që kanë kushtuar më së shumti deri më tani në këtë afat kalimtar

Top 20 transferimet që kanë kushtuar më së shumti deri më tani në këtë afat kalimtar

Ndërkombëtare
Nga Maguire te Pepe e Rodri, formacioni më i shtrenjtë i transferimeve në Angli

Nga Maguire te Pepe e Rodri, formacioni më i shtrenjtë i transferimeve në Angli

Premier League
Agjenti i Pepes: Zgjodhën Arsenalin pasi klubet tjera ishin të kompletuara në fazën e sulmit

Agjenti i Pepes: Zgjodhën Arsenalin pasi klubet tjera ishin të kompletuara në fazën e sulmit

Premier League
Plani i Emeryt për ta përfshirë Nicolas Pepen në formacion që në ndeshjen kundër Newcastle

Plani i Emeryt për ta përfshirë Nicolas Pepen në formacion që në ndeshjen kundër Newcastle

Premier League
Pepe tregon kualitet që në stërvitjen e parë, turpëron Xhakën dhe Martinellin

Pepe tregon kualitet që në stërvitjen e parë, turpëron Xhakën dhe Martinellin

Premier League
Tri formacione të Arsenalit me ardhjen e re Nicolas Pepe: A do të ketë vend për Xhakën dhe Mustafin

Tri formacione të Arsenalit me ardhjen e re Nicolas Pepe: A do të ketë vend për Xhakën dhe Mustafin

Premier League
Pepe iu bashkua Arsenalit për një shumë rekorde, por ai vite më parë ëndërronte kalimin te Chelsea

Pepe iu bashkua Arsenalit për një shumë rekorde, por ai vite më parë ëndërronte kalimin te Chelsea

Premier League
Pesë futbollistët më të shtrenjtë afrikanë: Pepe i pari, mungojnë Salah dhe Mane

Pesë futbollistët më të shtrenjtë afrikanë: Pepe i pari, mungojnë Salah dhe Mane

Ligat tjera
Zyrtare: Pepe lojtar i Arsenalit, thyhet rekordi i klubit

Zyrtare: Pepe lojtar i Arsenalit, thyhet rekordi i klubit

Premier League
Trajneri i Lille, Galtier: Bayern Munichu më i mirë se Arsenali për Pepen

Trajneri i Lille, Galtier: Bayern Munichu më i mirë se Arsenali për Pepen

Ligue 1