LAJMI I FUNDIT:

Mino Raiola

288 Artikuj

Nga Pele te Gento dhe Raiola – sportistët dhe njerëzit e sportit që vdiqën në vitin 2022

Nga Pele te Gento dhe Raiola – sportistët dhe njerëzit e sportit që vdiqën në vitin 2022

Shkumbin Pireva
Ekstravaganca e Pogbas: Duke vozitur Rolls-Royce refuzoi ofertën e Man Utd prej 350,000 euro në javë

Ekstravaganca e Pogbas: Duke vozitur Rolls-Royce refuzoi ofertën e Man Utd prej 350,000 euro në javë

Premier League
Vdekja e Mino Raiolas, familja merr vendimin ekstrem për funeralin e ish-agjentit të shumë yjeve

Vdekja e Mino Raiolas, familja merr vendimin ekstrem për funeralin e ish-agjentit të shumë yjeve

Ndërkombëtare
Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Ndërkombëtare
Mino Raiola ka ndërruar jetë – ai kishte nën menaxhim disa nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit

Mino Raiola ka ndërruar jetë – ai kishte nën menaxhim disa nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Vdes agjenti Mino Raiola, familja konfirmon lajmin

Vdes agjenti Mino Raiola, familja konfirmon lajmin

Ndërkombëtare
Megjithatë Mino Raiola është në gjendje kritike, mes jetës dhe vdekjes

Megjithatë Mino Raiola është në gjendje kritike, mes jetës dhe vdekjes

Ndërkombëtare
“Nuk kam vdekur”, reagon edhe vet agjenti Mino Raiola

“Nuk kam vdekur”, reagon edhe vet agjenti Mino Raiola

Ndërkombëtare
Spitali dhe rrethi i ngushtë përgënjeshtrojnë lajmin për vdekjen e agjentit Mino Raiola

Spitali dhe rrethi i ngushtë përgënjeshtrojnë lajmin për vdekjen e agjentit Mino Raiola

Ndërkombëtare
Agjenti i famshëm, Mino Raiola thuhet se ka vdekur në moshën 54-vjeçare

Agjenti i famshëm, Mino Raiola thuhet se ka vdekur në moshën 54-vjeçare

Ndërkombëtare
 PSG në bisedime me Raiolan për transferimin e Lukakut

 PSG në bisedime me Raiolan për transferimin e Lukakut

Ligue 1
Klauzola e Haaland, kontrata, çmimi i transferimit, kërkesat për pagë dhe detaje të tjera

Klauzola e Haaland, kontrata, çmimi i transferimit, kërkesat për pagë dhe detaje të tjera

Ndërkombëtare
Mino Raiola do të fitojë rreth 50 milionë euro pa marrë parasysh se ku transferohet Haalandi

Mino Raiola do të fitojë rreth 50 milionë euro pa marrë parasysh se ku transferohet Haalandi

Bundesliga
Haaland dëshiron të nënshkruajë për Barcelonën, këto janë detajet që e bëjnë klubin të besojnë

Haaland dëshiron të nënshkruajë për Barcelonën, këto janë detajet që e bëjnë klubin të besojnë

La Liga
Kahn e pranon se u takua me Raiolën, cili nga futbollistët e agjentit të famshëm pritet t’i bashkohet Bayernit në verë?

Kahn e pranon se u takua me Raiolën, cili nga futbollistët e agjentit të famshëm pritet t’i bashkohet Bayernit në verë?

Bundesliga
Barca me strategji të qartë për transferimin e Haaland

Barca me strategji të qartë për transferimin e Haaland

La Liga
Man City mban bisedime me Raiolan për nënshkrimin e Haalandin

Man City mban bisedime me Raiolan për nënshkrimin e Haalandin

Premier League
Barcelona takohet për herë të tretë me agjentët e Haalandit, katalunasit i bëjnë propozim të fortë

Barcelona takohet për herë të tretë me agjentët e Haalandit, katalunasit i bëjnë propozim të fortë

La Liga
Dalin detajet nga marrëveshja e fshehtë e Laportas me Raiolan: Haaland dhe një tjetër lojtar i bashkohen Barcelonës

Dalin detajet nga marrëveshja e fshehtë e Laportas me Raiolan: Haaland dhe një tjetër lojtar i bashkohen Barcelonës

La Liga
Barcelona mund të përfitojë nga një klauzolë e veçantë e vënë nga Raiola për De Ligt

Barcelona mund të përfitojë nga një klauzolë e veçantë e vënë nga Raiola për De Ligt

La Liga
Man City informon Raiolan se është gati ta paguajë klauzolën e Haalandit

Man City informon Raiolan se është gati ta paguajë klauzolën e Haalandit

Premier League
Raiola dëshiron ta transferojë De Ligtin te Barcelona

Raiola dëshiron ta transferojë De Ligtin te Barcelona

La Liga
Raiola përmend tri klube jashtë Ligës Premier të interesuara për De Ligt

Raiola përmend tri klube jashtë Ligës Premier të interesuara për De Ligt

Serie A
Raiola konfirmon se De Ligt është i gatshëm të largohet nga Juventusi – Chelsea e City ‘fërkojnë duart’

Raiola konfirmon se De Ligt është i gatshëm të largohet nga Juventusi – Chelsea e City ‘fërkojnë duart’

Serie A