LAJMI I FUNDIT:

Mathys Tel

16 Artikuj

Formacioni mëi mirë në botë për futbollistët nën 18 vjeç – Tre lojtarë të Barcelonës, vetëm një i Real Madridit

Formacioni mëi mirë në botë për futbollistët nën 18 vjeç – Tre lojtarë të Barcelonës, vetëm një i Real Madridit

La Liga
Në alarm për një sulmues të dëshmuar: Pesë emra në listën e Arsenalit

Në alarm për një sulmues të dëshmuar: Pesë emra në listën e Arsenalit

Premier League
Super talenti i Bayern Munich zgjatë kontratën për pesë vite të tjera

Super talenti i Bayern Munich zgjatë kontratën për pesë vite të tjera

Bundesliga
Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Bundesliga
Manchester United bën prioritet kryesor të afatit kalimtar sulmuesin e talentuar të Bayernit

Manchester United bën prioritet kryesor të afatit kalimtar sulmuesin e talentuar të Bayernit

Premier League
Tri klube angleze pas Mathys Tel, mësohen arsyet se pse i riu është i jashtëzakonshëm para porte

Tri klube angleze pas Mathys Tel, mësohen arsyet se pse i riu është i jashtëzakonshëm para porte

Bundesliga
Ylli i Bayern Munich zbulon se ka refuzuar Real Madridin para se t’i bashkohej klubit bavarez

Ylli i Bayern Munich zbulon se ka refuzuar Real Madridin para se t’i bashkohej klubit bavarez

Bundesliga
Festival golash në “Allianz Arena”, Bayerni mposht ekipin e Bochumit

Festival golash në “Allianz Arena”, Bayerni mposht ekipin e Bochumit

Bundesliga
Real Madridi konsideron transferimin e talentit të Bayern Munichut si alternativë për Mbappen

Real Madridi konsideron transferimin e talentit të Bayern Munichut si alternativë për Mbappen

La Liga
Tottenhami harton listën e ngushtë me tre lojtarë për të zëvendësuar Harry Kane

Tottenhami harton listën e ngushtë me tre lojtarë për të zëvendësuar Harry Kane

Premier League
Nagelsmann nuk u përshëndet nga plotë 14 futbollistë të Bayernit, ndër ta edhe shumë senator të ekipit

Nagelsmann nuk u përshëndet nga plotë 14 futbollistë të Bayernit, ndër ta edhe shumë senator të ekipit

Bundesliga
“Është më i miri në botë për pozitën dhe moshën që ka” – Salihamidzic me fjalë të mëdha për talentin Mathys Tel

“Është më i miri në botë për pozitën dhe moshën që ka” – Salihamidzic me fjalë të mëdha për talentin Mathys Tel

Bundesliga
Ndoshta favoritë për Ligën e Kampionëve: Ekipi i Rennes nëse nuk do të shiste asnjë lojtar ndër vite

Ndoshta favoritë për Ligën e Kampionëve: Ekipi i Rennes nëse nuk do të shiste asnjë lojtar ndër vite

Ligue 1
Kush është 17 vjeçari që ka luajtur vetëm 79 minuta në elitë, por Bayern Munich ka paguar afër 30 milionë euro për të

Kush është 17 vjeçari që ka luajtur vetëm 79 minuta në elitë, por Bayern Munich ka paguar afër 30 milionë euro për të

Bundesliga
Zyrtare: Bayerni prezanton Mathys Tel

Zyrtare: Bayerni prezanton Mathys Tel

Bundesliga
Bayern Munich arrin marrëveshje me Rennes për talentin e madh francez Mathys Tel

Bayern Munich arrin marrëveshje me Rennes për talentin e madh francez Mathys Tel

Bundesliga